تبلیغات

احتمال انتقال آزمون به اورتون در فصل نقل‌وانتقالات تابستاني

احتمال انتقال آزمون به اورتون در فصل نقل‌وانتقالات تابستاني

تسنيم/ يک رسانه ورزشي روسي به نقل از يک منبع موثق از باشگاه روستوف اعلام کرد سردار آزمون به وياٰرئال اسپانيا نخواهد رفت اما احتمال انتقال او به تيم اورتون انگليس وجود دارد.
سايت رسمي ورزش روسيه با توجه به پيشنهاد باشگاه ويارئال اسپانيا جهت جذب سردار آزمون، ملي‌پوش ايراني تيم روستوف نوشت: سردار آزمون تا قبل از فصل نقل‌وانتقالات زمستاني تابستاني فروخته نخواهد شد.
پيش از اين روزنامه اسپانيايي آس از علاقمندي ويارئال براي انتقال مهاجم ايراني خبر داده بود.
اين رسانه روسي در ادامه اين خبر به نقل از منبع موثق باشگاه روستوف آورده است: سردار آزمون در روستوف مي‌ماند اما در فصل تابستان احتمال دارد به اورتون انگليس بپيوندد. اورتون مشتاق حضور آزمون است و ليورپول نيز او را از مدتي قبل تحت نظر دارد. دليل اصلي انتقال آزمون به اورتون مي‌تواند فرهاد مشيري، مالک و همکار عثمانوف روس‌تبار در اين باشگاه مطرح انگليسي باشد.
قربان برديف، نايب رئيس و مربي تيم روستوف روسيه نقش مهمي در آينده سردار آزمون دارد. اين ملي‌پوش ايراني از زمان پيوستن به تيم روبين‌کازان تحت اين مربي باتجربه ترکمنستاني کار کرده است.منبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.