تبلیغات

پاسخ حسام نواب صفوي به ترامپ: اميدوارم در آتشي که خودتان روشن کرده‌ايد، نسوزيد

پاسخ حسام نواب صفوي به ترامپ: اميدوارم در آتشي که خودتان روشن کرده‌ايد، نسوزيد

خبرآنلاين/ حسام نواب‌صفوي در اينستاگرام خود به اقدامات اخير دولت ترامپ و تروريست خواندن ايرانيان واکنش نشان داد.
بازيگر «معماي شاه» در اين‌باره در اينستاگرام نوشت: ‎«هوالعزيز: ايرانيان در کل تاريخ نشان داده‌اند براي اثبات هويت خود، هيچ گونه حرکت تروريستي با مردم بيگناه ساير کشورها انجام نداده‌اند و هميشه مانند شير جنگيده‌اند. اين را مي‌توانيد در عملکرد نياکان ما جستجو کنيد مثل تسخير مصر و کل خاورميانه، حمله نادر شاه افشار تا فتح سرزمين هند، يا دفاع شاه عباس صفوي براى حفظ تماميت ارضي خاک ايران. ايران امروز به هيچ کشوري حمله نکرده، هيچ حرکت تروريستي انجام نداده و قصد کشورگشايي ندارد. ايراني را تروريست خطاب نکنيد و در خليج فارس به اعمال تحريک آميز دست نزنيد. اميدوارم در آتشي که خود روشن کرده‌ايد سوزانده نشويد.

هموطنان من:
‎شما رو دعوت مي‌کنم که در فضاى مجازى با گذاشتن پست و هشتگ
#Iranians_are_not_terrorist
‎به عنوان يک ايرانى از هويت ملى خود دفاع کنيد، ‎فرقى ندارد که شما قصد يا امکان سفر به آمريکا را داشته باشيد يا خير. قانون منع ورود، نماد تبعيض نژادى و توهين آشکار به همه ملت ايران است.
سيد حسام نواب صفوى
يازدهم بهمن هزار و سيصد و نود پنج

دليل استفاده از عکس شخصى اين است که اينجانب مي‌توانم در يک قاب، منظرى از حضور در سه شهر مختلف ممفيس، نيويورک و لاس وگاس را به عنوان يک ايرانى نشان دهم و تذکرى مبنى بر اينکه حضور من و هموطنانم خطرى براى امنيت ايالات متحده آمريکا ندارد و تا به امروز در سفرهاى مختلفم به سراسر دنيا همچين واژه‌اى را نسبت به مليتم نشنيده بودم و استفاده از اين واژه تروريست صرفا بازى سياسى است.»با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: خبرآنلاين

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.