تبلیغات

آخرین نتایج انتخابات مجلس/نتایج رسمی و غیر رسمی مجلس

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور گسترده مردم در 7 اسفند در سراسر کشور برگزار شد. نتایج انخابات مجلس به دست آمده از حوزه های انتخابیه به صورت رسمی وغیر رسمی تاکنون از شمارش آرا در سراسر کشور به این شرح است.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور گسترده مردم در سراسر کشور برگزار شد.
طبق نتایج به دست آمده تاکنون از شمارش آرا ، افراد زیر در نقاط مختلف کشور پیشتاز هستند:

خراسان جنوبی
 
بیرجند و درمیان:سید محمد باقر عبادی            
قائنات :فرهاد فلاحتی      
نهبندان و سربیشه :نظر افضلی           
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه: حمد رضا امیر حسن خانی     

سمنان

 گرمسار و آرادان:  غلامرضا کاتب 
شاهرود: سیدحسن حسینی شاهرودی 
دامغان: اسماعیل حسن بیگی

فارس

- نی ریز و استهبان
 
فرهاد طهماسبی و مسعود به دور دوم رفتند

(رسمی - مهر)

استان کرمانشاه (غیررسمی )

- کرمانشاه :
1- عبدالرضا مصری
2- سید قاسم جاسمی
3- محمد کرمی راد و سعید حیدری طیب ( دور دوم)
(غیررسمی - اولیه - مهر )

- اسلام آبادغرب و دالاهو : حشمت الله فلاحت پیشه

- قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب : فرهاد تجری

- پاوه و اورامانات:‌ شهاب نادری 

- صحنه، هرسین و کنگاور : حسن سلیمانی

- سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی کیا

قم

1- احمد امیرآبادی فراهانی
2- علی لاریجانی
3- مجتبی ذوالنوری
(غیررسمی - مهر )

خوزستان

دزفول : عباس پاپی‌زاده (غیررسمی - با شمارش 80 درصد کل آرا - ایسنا)
 
بوشهر

بوشهر، گناوه، دیلم: عبدالحمید خدری
دشتستان: محمدباقر سعادت

سیستان و بلوچستان

زاهدان: علیم یارمحمدی ، غلامرضا عزیزیان
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین: علی کرد
زابل: حبیب‌الله دهمرده ، احمد علی کیخا
چابهار، نیکشهر و کنارک:عبدالغفور ایران‌نژاد              
ایرانشهر و سرباز:عبدالناصر درخشان

کرمان

زرند و کوهبنان: حسین امیری‌خان مکانی

گلستان

گنبد کاووس: قرجه‌طیار

گیلان

آستارا : ولی داداشی
رودسر و املش: اسدالله عباسی

همدان:

ملایر: محمد کاظمی
رزن :حسن لطفی و عطاالله سلطانی صبور ( به دور دوم رفتند)

اقلیت های دینی:

کلیمیان‌: مره‌صدق      
ارامنه شمال : کارن خانلری       
آشوری: یوناتن بت‌کلیا

یزد

تفت و میبد: کمال دهقانی

اصفهان

کاشان، آران و بیدگل:سید جواد ساداتی نژاد      
خوانسار و گلپایگان:علی بختیار      
قمصر و نطنز:مرتضی صفاری      
شاهین شهر، برخوار و میمه :حسینعلی حاجی‌دلیگانی
نجف‌آباد، تیران و کرون :ابوالفضل ابوترابی 
اردستان :سید صادق طباطبائی‌نژاد           
فلاورجان:سید ناصر موسوی لارگانی 
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن :اکبر ترکی 
لنجان :محسن کوهکن     

آذربایجان شرقی

ورزقان:علیزاده
ملکان: سلمان خدادادی
هشترود و چاراویماق:    سید حمزه امینی
تبریز، اسکو و آذرشهر : مسعود پزشکیان و علیرضا بیگی
سران و مهربان : یوسف داوودی و مجید نصیر پور ( دوردوم)
بناب: اعزازی
بستان‌آباد: محمد وحدتی
مراغه و عجب شیر: مهدی دواتگری و محمدعلی حسین‌زاده ( دوردوم)
کلیبر و هوراند: قلی‌الله قلیزاده
اهر و هریس: بیت‌الله عبدالهی و مهدی حسینیان ( دور دوم)

اردبیل

پارس آباد و بیله سوار: ایرج بیگدلو و شکور پورحسین ( دور دوم)
خلخال و کوثر: بشیر خالقی 
مشکین شهر: ولی ملکی و محمود عباس‌زاده مشکینی ( دور دوم)     
گرمی : میرحمایت میرزاده 
اردبیل، نمین، سرعین و نیر :رضاکریمی و صدیف‌بدری برنده شدند و اکبر نیک‌زاد و محمد فیضی به دور دوم رفتند.

شهرستان های استان تهران

پاکدشت: محمد قمی

چهارمحال و بختیاری:

لردگان: محمد خالدی سردشتی

ادامه دارد ...

  عصر ایران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار