تبلیغات

آغاز کار مشاوران ارشد کاخ سفید

به گزارش افکارنیوز،

به نقل از لس‌آنجلس تایمز، باوجود انتقادها از تصمیمات اخیر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا بخصوص در ارتباط با ممنوعیت ورود مهاجران مسلمان به آمریکا مشاوران ارشد کاخ سفید که وظیفه نگارش فرمان‌های اجرایی ترامپ را دارند اعلام کردند کار آنها تازه آغاز شده است.

هرچند ترامپ و مشاورانش برای توجیه این اقدام موضوع امنیت ملی را مطرح کرده‌اند اما هدف نهایی آنها مهمتر است. استیو بانون استراتژیست ارشد و استیفن میلر، مشارو ارشد به دنبال انتقال آمریکا به مسیری هستند که در نهایت بتواند مانع از ورود مردمی شوند که توانایی جذب در جامعه آمریکا را ندارند.

سه ماه آتی برای این طرح ترامپ بسیار حیاتی است. مشاوران کاخ سفید نیز به دنبال کنترل‌های امنیتی جدید و شدیدی هستند تا بتوانند مانع از ورود اکثریت شهروندان کشورهای مسلمان شوند.

با اینحال دولت جدید با چالشهای زیادی مواجه است. انتقاد شخصیتهای مهم ازجمله جمهوریخواهان، باراک اوباما و همچنین عدم فرمانبرداری سرپرست دادگستری از دستور ترامپ همگی بیانگر مشکلاتی است که ترامپ با آن مواجه است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.