تبلیغات

وزیر بهداشت: حال آیت‌الله واعظ طبسی مساعد نیست

جامعه > سلامت - ایسنا نوشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از عیادت مجدد از آیت ا.. واعظ طبسی، حال وی را نامساعد اعلام کرد و گفت: در عین حال همه امکانات و تجهیزات پزشکی برای درمان ایشان فراهم است.

دکتر سید حسن هاشمی صبح امروز که برای دومین بار برای عیادت و اطلاع از وضعیت آیت الله طبسی به بیمارستان امام رضا مشهد آمده بود، اظهار کرد: قلب و سیستم گوارشی ایشان کار می‌کند، تنفسشان برگشته اما هشیاری نه، دلیل عمده آن هم به دلیل توقف تنفسی نیم ساعته است که داشتند و این باعث شده بخشی از مغزشان آسیب ببیند.

وی افزود: یک خونریزی مغزی نیز اتفاق افتاده است البته وضعیت ایشان از دیشب تغییری نکرده است، بهترین متخصصان با تجهیزات کامل برای بهبود حال ایشان تلاش می‌کنند.

وزیر بهداشت پس از عیادت مجدد از آیت ا.. واعظ طبسی، حال وی را نامساعد اعلام کرد و گفت: در عین حال همه امکانات و تجهیزات پزشکی برای درمان ایشان فراهم است.

گفتنی است دکتر هاشمی دیشب پس از اطلاع از کسالت و بستری شدن آیت الله واعظ طبسی راهی مشهد شد تا از وی در بیمارستان امام رضا(ع) عیادت کند.

آیت الله واعظ طبسی ساعاتی پس از شرکت در انتخابات و انداختن رای خود به صندوق، دچار عارضه تنفسی و در بیمارستان بستری شد.

۴۷۴۷

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار