تبلیغات

نقوي حسيني: دولت بايد اقدام ترامپ در لغو ويزاي ايرانيان را در محافل بين‌المللي دنبال کند

نقوي حسيني: دولت بايد اقدام ترامپ در لغو ويزاي ايرانيان را در محافل بين‌المللي دنبال کند

باشگاه خبرنگاران/ سخنگوي کميسيون امنيت ملي گفت: دولت بايد از راه قانوني، اقدام ترامپ در لغو ويزاي ايرانيان را در محافل بين‌المللي دنبال کند.
سيد حسين نقوي حسيني سخنگوي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي درباره سخنان اخير ترامپ و اقدام وي در لغو ويزاي 7 کشور از جمله ايران گفت: اقدام سخيف و خارج از عرف رئيس جمهور آمريکا مبني بر ممنوعيت صدور ويزا براي اتباع برخي از کشورها با اتهام دروغين تروريسم، اقدامي بود که حيثيت و اعتبار آمريکايي‌ها را در عرصه بين‌المللي و افکار عمومي لکه‌دار کرد.

وي افزود: کشوري که ادعاي آزادي، دموکراسي حقوق بشر، آزادي مراودات دارد و حتي براي مدعي شدن دروغين اين ارزش‌ها به کشورهاي ديگر حمله مي‌کند هم اکنون خود اولين اصول حقوق شهروندي را زير پا مي‌گذارد و چنين اقدامي را انجام مي‌دهد.
سخنگوي کميسيون امنيت ملي گفت: اين اقدام ترامپ نوعي ورشکستگي و در هم پاشيدگي آمريکا را نشان مي‌دهد، البته جمهوري اسلامي ايران بايد عکس‌العملي در خور و در تراز نظام جمهوري اسلامي نسبت به اين موضوع نشان دهد.
عضو کميسيون امنيت ملي تاکيد کرد: دولت جمهوري اسلامي ايران بايد از راه قانوني اين موضوع را در محافل بين‌المللي دنبال کند.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.