تبلیغات

آخرین نتیجه انتخابات حوزه انتخابیه مشهد از زبان فرماندار

فرماندار مشهد از اتمام تجمیع آرای 481 شعبه اخذ رأی در مشهد خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، رضا منصوری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مشهد شعبه‌های اخذ رأی بسیار زیادی دارد، عنوان کرد: با توجه به تعداد تعرفه‌های اخذ شده مدت زمان بیشتری لازم است تا نتیجه نهایی اعلام شود. در حال حاضر از 1159 شعبه اخذ رأی 979 شعبه شمارش آراء را به اتمام رساندند.

وی ادامه داد: در 130 شعبه به این دلیل که تعداد آراء زیاد بوده است شمارش ادامه دارد.

وی در خصوص تجمیع صندوق‌های رأی انتخابات خبرگان تصریح کرد: از 979 شعبه، در 481 شعبه تجمیع به پایان رسیده، در 496 شعبه ثبت انجام شده اما چک نهایی آن به اتمام نرسیده است، 132 شعبه اخذ رأی نیز در حال تجمیع هستند.

فرماندار مشهد با اشاره به مشارکت 60 درصدی مردم مشهد در انتخابات عنوان کرد: آمارهایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند صحت ندارد، تا پایان انتخابات آمار تجمیع به سامانه جامع انتخابات کشور که خروجی آن بسته است وارد می‌شود.

وی با اشاره به شمارش آرای انتخابات مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: 3454 شعبه اخذ رأی در استان فعال بودند که 1003 شعبه آن نیز در مشهد مستقر بوده است و شمارش تنها 106 صندوق در مشهد باقی مانده است.

وی یادآور شد: امیدواریم تا ساعت 18 آمار نهایی اعلام شود.

انتهای پیام

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار