تبلیغات

ورود ۸۷۲ پناهجو به آمریکا پس از فرمان ترامپ

به گزارش افکارنیوز،

  وزارت امنیت داخلی آمریکا اعلام کرد با وجود فرمان اجرایی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور این کشور برای توقف ورود پناهجویان سوری، ۸۷۲ پناهجو وارد آمریکا می‌شوند.

به نوشته وبگاه «هیل» هنوز مشخص نیست که این پناهجوها اهل کدام کشور هستند.

ترامپ روز جمعه ورود مهاجران سوری به آمریکا را به حالت تعلیق درآورد و همچنین برنامه گسترده‌تر پذیرش پناهجویان آمریکا را نیز برای یک دوره 120 روزه معلق نمود.

بنا بر اعلام وزارت امنیت داخلی آمریکا دستور انتقال حدود ۹۰۰ پناهجو پیش از فرمان ترامپ صادر شده بود و این افراد در مسیر انتقال به آمریکا بوده‌اند، به همین دلیل لغو انتقاد آن‌ها می‌تواند دردسر آفرین باشد.

«جان کلی» وزیر امنیت داخلی آمریکا روز سه‌شنبه به دفاع از تصمیم تازه ترامپ برای محدود کردن ورود اتباع کشورهای مسلمان پرداخت و گفت: «این یک ممنوعیت مسافرتی نیست. این دستور توقفی موقت است که اجازه می‌دهد ما سامانه بررسی پناهجو و صدور روادید را بررسی کنیم.»

دستور اجرایی ترامپ موجی از نارضایتی‌های گسترده را به همراه داشته و حتی برخیجمهوری‌خواهان نیز از آن انتقاد کرده‌اند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.