تبلیغات

"کژدم های اتوبان" دستگیر شد

به گزارش افکارنیوز، سردار مسعود زاهدیان، اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای باند ساخت و تولید مواد روانگردان "شیشه"در اطراف شهر تهران، تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند آغاز کردند. وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی موفق شدند اعضای این باند به نام "کژدم های اتوبان " را شناسایی کنند، افزود: در ادامه تحقیقات مشخص شد، سرکرده این باند تحت پوشش مشاغلی نظیر "نمایشگاه خودرو و فروشگاه مواد پروتئینی"، مواد روانگردان را توزیع می کنند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا ادامه داد: ماموران شب گذشته در یک عملیات غافلگیرانه، سرکرده این باند را به همراه دو نفر دیگر از همدستانش در منطقه "خاور شهر" تهران دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این عملیات،36 کیلوگرم شیشه، 100 لیتر محلول و مقادیر قابل توجهی مواد اولیه و پیش ساز شیشه کشف و چهار دستگاه خودرو توقیف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا در خاتمه از دستگاه قضائی رسیدگی سریع به این پرونده را خواستار شد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.