تبلیغات

آغاز سمینار سرپرستان کاروان های اعزامی به بازی های المپیک زمستانی 2018

آغاز سمینار سرپرستان کاروان های اعزامی به بازی های المپیک زمستانی 2018به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛سمینار سرپرستان کشورهای شرکت کننده در بازیهای المپیک زمستانی 2018 از امروز در شهر پیونگ چانگ میزبان این رقابتها برگزار می شود و از کشورمان سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی و سید سعید افتخاری، معاون امور برون مرزی کمیته ملی المپیک در این نشست حضور دارند.

طبق برنامه اعلام شده، نمایندگان شرکت کننده این سمینار طی سه روز  در جلسات مسئولین کمیته برگزاری در خصوص موضوعاتی از قبیل ثبت نام رشته های ورزشی، دهکده های المپیک، مکان های تمرین و مسابقات، حمل و نقل، اسکان، صدور کارتهای شناسایی، بلیط مسابقات در مرکز همایش های ALPMSIM  به بررسی موضوعات مختلف فوق خواهند پرداخت و سپس نمایندگان کشورهای شرکت کننده در این سمینار ازمراکز برگزاری مسابقات و تمرینات رشته های مختلف  بازدید خواهند کرد.

نمایندگان اعزامی کشورهای مختلف حاضر در این سمینار همچنین فرصت خواهند داشت تا بمنظور جمع بندی و طرح موضوعات خاص مرتبط به خود با نماینده معرفی شده از سوی کمیته برگزاری بازیها جلسه ای رو در رو داشته باشند.

لازم به ذکر است: بازی های المپیک زمستانی از تاریخ نهم لغایت بیست و پنجم فوریه سال 2018 میلادی در پیونگ چانگ کره جنوبی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.