تبلیغات

20 هزار بشکه به تولیدات روزانه نفت ایران افزوده شد

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، نتیجه تحقیق رویترز نشان می دهد که تولید نفت اوپک در ماه ژانویه به میزان بیش از یک میلیون بشکه در روز کاهش یافته است. این امر نشان دهنده تبعیت قوی اعضای این سازمان از توافق کاهش تولید است.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) سال گذشته توافق کرد که تولید خود را هب میزان 1.2 میلیون بشکه در روز کاهش دهد.

این گزارش حاکی است، ایران که از توافق کاهش تولید اوپک مستثنی شده، در ماه ژانویه 20 هزار بشکه دیگر به تولید روزانه نفت خود اضافه کرده است.

عرضه نفت 11 کشور تولید کننده عضو اوپک بر اساس توافق کاهش تولید به طور متوسط به 30.01 میلیون بشکه در روز رسیده، در حالی که این رقم در ماه دسامبر 31.17 میلیون بشکه در روز بوده است. در مقایسه با ارقام تولید ماه اکتبر که کشورهای عضو اوپک توافق کرده بودند تولید خود را نسبت به تولید آن ماه کاهش دهند، اعضای اوپک 958 هزار بشکه در روز تولید خود را کاهش داده اند، این به معنای تبعیت 82 درصدی از تعهد کاهش یک میلیون و 164 هزار بشکه ای تولید است.

یک منبع آگاه در اوپک گفت: این یک رقم بسیار بالا و خوب است و امیدوارم این میزان تبعیت ادامه پیدا کند.

یک منبع دیگر در اوپک گفت، آمارهای مربوط به تبعیت از کاهش تولید مثبت است.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.