تبلیغات

طعنه يک نماينده به مطهري در صحن علني مجلس

طعنه يک نماينده به مطهري در صحن علني مجلس

خبرآنلاين/ نماينده مردم رشت در بخشي از نطق ميان دستورش زماني که خواست در مورد فعاليت موشکي کشور صحبت کند، با طعنه خطاب به مطهري گفت:اخيرا يکي از همکاران همگام با بيگانگان گفت مانور موشکي ايران خلاف عقل است. هر چند عقلش ضعيف است.

به گزارش خبرآنلاين، جبار کوچکي ن‍ژاد نماينده مردم رشت در نطق ميان دستورش در جلسه علني امروز-چهارشنبه- مجلس، بخشي از صحبت‌هايش را با طعنه به موضع گيري علي مطهري در حوزه فعاليت موشکي ايران پرداخت.

کوچکي نژاد گفت:خط مشي انقلاب اسلامي حمايت از محرومان ايران و جهان بود.اخيرا يکي از همکاران همگام با بيگانگان گفت مانور موشکي ايران خلاف عقل است هر چند عقلش ضعيف است.

اين صحبت‌هاي کوچکي نژاد اشاره به مصاحبه علي مطهري در مورد فعاليت‌هاي موشکي ايران داشت که شبهاتي را ايجاد کرد و انتقادات بسياري به سمت مطهري روانه ساخت.

تا جايي که علي مطهري مجبور شد براي شفاف شدن موضوع با صفحه اينستاگرامش توضيحي در اين رابطه منتشر کند:« من در مصاحبه اي که با سايت عصرايران داشتم "تلاش براي اجرا نشدن برجام از طريق موشک پراني" را يکي از مصاديق تندروي دانسته بودم. گرچه مقصود روشن است اما برخي از ظنّ خود به آن پرداختند. بديهي است که اين سخن به معني انکار ضرورت تقويت صنايع موشکي نيست و اصل "و اعدّوا لهم ما استطعتم من قوه و من رباط الخيل ترهبون به عدوّ الله" يک اصل ثابت و تغيير ناپذير است اما مهم اجراي درست آن و قدرت نمايي به موقع ماست.اگر در حال عبور از گردنه سخت ماههاي اول اجراي برجام هستيم اين قدرت نمايي را با آن جمله منقوش روي موشک به بعد موکول کنيم، همچنان که در سالهاي گذشته بهتر بود مسئله هولوکاست-که معتقديم با هدف اشغال فلسطين بزرگنمايي شده- به شکل ديگري و در جاي خود مطرح مي شد.»با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: خبرآنلاين

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.