تبلیغات

جزییات ثبت نام مستمری بگیران برای دریافت کارت خرید

سازمان تامین اجتماعی از آغاز ثبت نام مستمری بگیران این سازمان برای دریافت کارت اعتباری خرید از امروز خبر داد.

ثبت نام مستمری بگیران برای دریافت کارت خرید

سازمان تامین اجتماعی از آغاز ثبت نام مستمری بگیران این سازمان برای دریافت کارت اعتباری خرید از امروز خبر داد.

رحیم اردلان در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما، تعداد مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی را 2 میلیون و 700 هزار نفر برشمرد و گفت: این افراد در سراسر کشور می توانند با مراجعه به سامانه پیامکی 10001422 و یا سامانه رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست های خود را برای دریافت کارت اعتباری خرید و یا کاراکارت اعلام کنند.

وی افزود: ارسال کد ملی متقاضیان کارت اعتباری خرید درسامانه پیامکی به منزله اعلام درخواست انان است.

اردلان با بیان اینکه اعتبار پیش بینی شده در کارت های خرید بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی چهاربرابر حقوق انان است گفت: اقساط این تسهیلات با سود 12 درصد در مدت یک سال کسر می شود.

وی وظیفه صدور این نوع کارت ها را که به مدت دوهفته طول می کشد برعهده بانک رفاه دانست و افزود: با توجه به فرارسیدن خریدهای شب عید، سازمان تامین اجتماعی تلاش می کند این فرایند را تا ده روز کاهش دهد.

وی با اشاره به اینکه این طرح بصورت ازمایشی در استان های البرز و تهران اجرایی شده است، از صدور کارت خرید برای 400 هزار نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران این استان ها طی روزهای اخیر خبر داد و گفت : این کارت ها هم اکنون اماده تحویل است و بزودی دراختیار متقاضیان قرار می گیرد.

اردلان از بازنشستگان و مستمری بگیران تهرانی که متقاضی استفاده از کارت های خرید هستند و تاکنون ثبت نام نکردند ،خواست برای ثبت نام حضوری از 20 اسفند به شعب بانک رفاه مراجعه کنند.

معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه هیچ ضمانتی برای صدور کارت های اعتباری خرید دریافت نمی شود گفت: این کارت ها درفروشگاه های زنجیره ای مانند رفاه، شهروند، اتکا و فرهنگیان دارای اعتبار است و بازنشستگان و مستمری بگیران می توانند ارزاق مورد نیاز و سایر محصولات خود را از این فروشگاه ها تهیه کنند. 

خبرگزاری صدا و سیما

اخبار مرتبط:

جزییات کامل و مشمولان کارت اعتباری خرید کالا

شرایط اعطای کارت اعتباری خرید کالا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار