تبلیغات

قيمت گازوئيل افزايش مي‌يابد؟

قيمت گازوئيل افزايش مي‌يابد؟

ايسنا/ مديرعامل شرکت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي با بيان اينکه هيات دولت بايد در مورد افزايش قيمت گازوييل تصميم بگيرد، اظهار کرد: هنوز برنامه‌اي براي افزايش قيمت گازوييل در سال ۹۶ نداريم.

عباس کاظمي در حاشيه نشستي که صبح امروز برگزار شد، در مورد افزايش قيمت گازوييل در پاسخ به ايسنا گفت: هيات دولت بايد در اين مورد تصميم بگيرد و تا جايي که اطلاع دارم برنامه‌اي براي افزايش قيمت گازوييل ندارد.

وي در پاسخ به سوال ديگر ايسنا مبني بر اينکه افزايش قيمت گازوييل در بودجه ذکر شده است، گفت: بودجه يک سند کمي است و اگر قرار است قيمت گازوييل افزايش پيدا کند، بايد صراحتا اعلام کنم هنوز برنامه‌اي براي افزايش قيمت گازوييل در سال ۹۶ نداريم.

وي در ادامه با بيان اينکه نياز کشور به بنزين سوپر ۵ درصد بوده است، گفت: در يک مدتي تهيه بنزين سوپر در پالايشگاه اراک به مشکل خورد و توزيع بنزين سوپر در تهران با اختلال روبرو شد. اما در حال حاضر در توليد بنزين سوپر مشکلي وجود ندارد.

معاون وزير نفت در مورد حجم ذخيره بنزين در کشور گفت: ذخيره بنزين بالاي يک ميليارد ليتر است.

کاظمي در مورد حذف کارت سوخت نيز توضيح داد: بنزين از خرداد سال ۹۴ با سهميه توزيع نشده و فقط مکانيزم الکترونيکي کارت سوخت در جايگاه است.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.