تبلیغات

تمام مدارس پایتخت فردا با دو ساعت تاخیر فعالیت می‌کنند

جامعه > آموزش - تسنیم نوشت: سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه که مدارس پایتخت فردا با دو ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز می‌کنند گفت: با تعطیلی مدارس به عنوان تنها راهکار کاهش آلودگی هوا موافق نیستیم.

مسعود ثقفی با اشاره به اینکه تمام مدارس شهر تهران با دو ساعت تاخیر کار خود را آغاز می‌کنند اظهار داشت: طبق مصوبه کارگروه اضطرار آلودگی هوا تمام مدارس ابتدایی شهر تهران امروز و فردا نیز تعطیل است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا آموزش و پرورش با تعطیلی مدارس برای کاهش آلودگی هوا موافق است یا خیر؟ گفت: با تعطیلی مدارس به عنوان راهکار مقابله با کاهش آلودگی هوا موافق نیستیم چرا که صرفا تعطیل شدن مدارس منجر به حل مشکل نمی‌شود.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: در کنار تعطیلی مدارس باید تصمیمات دیگری برای کاهش آلودگی هوا اتخاذ شود. معتقدیم که تصمیمات اخیر کارگروه اضطرار آلودگی هوا برای اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل، شروع به کار ادارات با دو ساعت تاخیر و کاهش ساعات فعالیت مراکز تحصیلی و مراکز خرید درکنار تعطیلی مدارس می‌تواند به کاهش آلودگی هوا منجر شود.
304 42

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار