تبلیغات

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان مناطق نفت خیز جنوب و شرکت انرژی پاسارگاد

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب بر اساس الگوی جدید قراردادهای نفتی و به‌منظور توسعه میادین رگ‌سفید، پارسی و شادگان، تفاهم‌نامه همکاری و قرارداد محرمانگی با شرکت‌ گسترش انرژی پاسارگاد منعقد کرد.

به گزارش شمانیوز،این تفاهم‌نامه در راستای اجرای الگوی جدید قراردادهای نفتی در حوزه بالادستی صنعت نفت و با هدف توسعه میادین نفت و گاز، میان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت‌ گسترش انرژی پاسارگاد که یکی از شرکت‌های تایید صلاحیت شده وزارت نفت است، در اهواز امضا شد.
این مدل قرارداد که توسط کارشناسان مناطق نفت‌خیز جنوب تدوین شده، در کلیات تابع مدل‌های قراردادی وزارت نفت و در جزییات تابع شرایط خاص مخازن مناطق نفت‌خیز جنوب است.
در این مدل قراردادی شرکت ملی نفت ایران کارفرما، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به عنوان مجری و شرکت‌ گسترش انرژی پاسارگاد پیمانکار است.
مدت اعتبار این تفاهم‌نامه 6 ماه است و بعد از آن طرح توسعه سایر شرکت‌هایی که در زمینه سه میدان رگ‌سفید، پارسی و شادگان طرح ارائه داده‌اند، بررسی می‌شود و در نهایت یک طرح توسعه واحد تهیه خواهد شد و بر اساس طرح توسعه واحد، شرکت‌هایی که مایل به همکاری مشترک برای توسعه میادین هستند، وارد مناقصه می‌شوند.
این تفاهم‌نامه صبح روز 10بهمن ماه با حضور مدیرعامل شرکت‌ گسترش انرژی پاسارگاد، مدیرعامل مناطق نفت‌خیز جنوب و تعدادی دیگر از مدیران مناطق نفت‌خیز جنوب منعقد شد.

منبع: روابط عمومی بانک پاسارگاد

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.