تبلیغات

پايان عصر يخبندان در استقلال

پايان عصر يخبندان در استقلال

ورزش 3/ تمرين روز جمعه استقلال بعد از حواشي عجيبي که اين تيم در هفته هاي گذشته پشت سر گذاشت، شرايط و فضاي متفاوتي داشت.
همه اتفاقات و حواشي بعد از بازي با نفت تهران در جام حذفي علني شد. آنجا که سرمربي و کاپيتان استقلال که رابطه بسيار نزديکي با يکديگر داشتند در رسانه ها از خجالت يکديگر درآمدند و البته بازي با سپاهان بود که منصوريان همه شايعات و حدس و گمان ها را با نيمکت نشيني مهدي رحمتي تبديل به يقين کرد.
با پايان بازي با سپاهان نبرد اين دو دوست قديمي در رسانه ها ادامه پيدا کرد و منصوريان بي پروا از صدور رضايت نامه مهدي رحمتي با اطمينان صحبت کرد. جلسه هيات مديره استقلال و شايعه عجيب حضور نام مهدي رحمتي در ليست خروج روزهايي که تمرين استقلال تعطيل بود و کسي به اين دو نفر دسترسي نداشت، اتفاقي بود که باعث شد رابطه اين دو نفر بدترين روزهاي خود را سپري کند.
جمعه اولين جلسه تمرين آبي ها بعد از روزهاي پرحاشيه بود که البته يک برخورد معمولي ميان منصوريان و رحمتي باعث شد تا آرامش اندکي به اردوي آبي ها بازگردد. حضور بختيار رحماني و فرشيد باقري که نام آنها در ليست خروج به چشم مي خورد با سگرمه هاي در هم رفته ديگر اتفاق مهم تمرين آبي ها بود که البته باتوجه به اهميت دوگانه منصوريان و رحمتي کمتر به چشم آمد.
روزهاي سرد، بي لبخند و البته بي نشاط تمرين استقلال در هفته گذشته ادامه پيدا کرد. تمرين استقلال به اندازه اي سرد بود که يک "آفرين" منصوريان به رحمتي 90 دقيقه تمرين آبي ها را تحت الشعاع قرار مي داد و البته رحماني، باقري، خرمگاه و همه حاضران برخلاف روزهاي ابتداي فصل در تمرين اين تيم شايد تنها براي رفع تکليف حضور پيدا مي کردند. به اين ليست بايد کاوه رضايي را نيز اضافه کرد که حضور او نيز در تمرين بحراني بدتر از غيبت هاي او بود.
همه اين اتفاقات اما روز جمعه شکل ديگري گرفت. مهدي رحمتي عصر چهارشنبه با استقبال منصوريان در افتتاحيه رستوران او حاضر شد و سرمربي استقلال نيز بي توجه به همه اتفاقات او را در آغوش گرفت تا با اين اتفاقات بسياري آسوده خاطر شوند.
رحمتي روز جمعه با چهره اي شاداب در تمرين حاضر شد و مانند آنچه از او سراغ داشتيم، در طول تمرين بارها با بازيکنان صحبت و شوخي کرد. منصوريان در جريان تمرين روز جمعه برخلاف گذشته بارها با کاپيتان خود صحبت کرد و او را در جريان تمرين مخاطب حرف هاي خود قرارداد تا مشخص شود اين اختلافات تا اندازه زيادي به فراموشي سپرده شده است.
بختيار رحماني و فرشيد باقري نيز حالا چهره متفاوتي دارند. بختيار که در روزهاي گذشته بي هياهو در تمرين حاضر مي شد و خيلي زود تمرين را ترک مي کرد، با وجود مصدوميت جزئي روز جمعه بسيار بانشاط تمرين کرد و بعد از هر موفقيتي مانند روزهاي ابتداي فصل با سر و صداي زياد گلزني خود را جشن مي گرفت. فرشيد باقري نيز که البته کمتر مي توان از حالات چهره او به درونش پي برد، روحيه متفاوتي در تمرين داشت به شکلي که همه ناظران شادابي و آمادگي او را مورد تمجيد قرار دادند.
کاوه رضايي نيز روز جمعه بعد از چند جلسه تمريني که تنها براي دقايقي در آن حضور داشت، پا به پاي ساير بازيکنان در تمرين شرکت کرد تا آخرين استقلالي مايوس و ناراضي در فاصله کمتر از يک هفته تا شروع ليگ به تمرين آبي ها اضافه شود.
اختلافات و دلخوري ميان استقلالي ها شايد برطرف نشده باشد اما گذشت زمان و برخي اتفاقات باعث شده تا اين مشکلات به حاشيه کشيده شود و نتيجه آن تمرين متفاوت روز جمعه استقلال بود. تمريني که شايد مهم ترين پيام آن پايان عصر يخبندان در ميان استقلالي ها باشد.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.