تبلیغات

تائید خبر سوختگی نوزاد توسط دادگستری گیلان تکذیب شد

در پی انتشار تائید خبر سوختگی نوزاد سه روزه صومعه‌سرایی توسط رئیس کل دادگستری گیلان چنین خبری تکذیب شد.

محرابیان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص انتشار تائید خبر سوختگی نوزاد سه روزه صومعه‌سرایی توسط رئیس کل دادگستری گیلان گفت: رئیس کل دادگستری گیلان حرف هایی که به نقل از وی در یکی از خبرگزاری‌ها در خصوص تائید سوختگی نوزاد منتشر شده است را تکذیب کرده‌ و در حال حاضر ما در حال پیگیری برخورد با خبرگزاری مربوطه به دلیل انتشار این خبر کذب هستیم. 

وی ادامه داد: نوزاد مبتلا به یک بیماری پوستی است که این موضوع توسط متخصص پوست و فوق تخصص نوزادان تائید شده است. درحال حاضر نیز وضعیت نوزاد نسبت به دو سه روز قبل بهتر شده است و رو به بهبود است. 

شایان ذکر است 10 اسفند خبری در فضای مجازی مبنی بر سوختگی یک نوزاد به منظور درمان زردی در دستگاه در بیمارستان امام خمینی شهرستان صومعه سرا و در نهایت فوت این نوزاد منتشر شد که بعد از بررسی‌های انجام شده،  توسط مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گیلان موضوع سوختگی نوزاد را کاملا تکذیب کردند. 

انتهای پیام/ 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار