تبلیغات

آشنایی با عجیب و غریب ترین زندان های دنیا (عکس) -آکا

آکاایران: در این بخش از سایت ایران ناز قصد داریم شما را با عجیب و غریب ترین زندان های دنیا آشنا کنیم. به گزارش ایران ناز این زندان ها در ردیف عجیب ترین زندان های دنیا قرار دارند.

به گزارش آکاایران: 1.زندان سن پدرو:

در این زندان افراد پولدار می توانند هر آنچه می خواهند بخرند. جالب است بدانید این زندان به راحتی و بدون نیروهای امنیتی اداره می شود. زندانیان قوانین را خود تعیین می کنند و حتی بعضی زندانیان فرزندانشان را به داخل زندان آورده و با آن ها زندگی می کنند.

,[categoriy]

2.زندان لوبن:

این زندان بیشتر شبیه هتل یا ادارت دولتی است تا زندان. این زندان که در استرالیاست به زندان 5 ستاره شهرت دارد. زندانیانی که در این زندان زندگی می کنند، می توانند به راحتی به خارج و جاهای مختلف این زندان بروند البته با فاصله ای از زندان میله هایی برای جلوگیری فرار زندانیان وجود دارد.

,[categoriy]

3.زندان فورتزا میدسا:

این زندان که در ایتالیاست غذا با بهترین کیفیت را برای زندانیان سرو می کند. البته خود زندانیان که دست پخت خیلی خوبی دارند، غذاها را درست می کنند.

,[categoriy]

4.کرسو چتوما:

زندانی در مکزیک است که مسئولان آن روش جدیدی را ابداء کردند. آن ها با خوشنت داخل زندان مشکلی ندارند و از زندانیان می خواهند در صورت هرگونه اختلاف به رینگ بوکس بیایدند و با هم مبارزه کنند.

,[categoriy]

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار