تبلیغات

تاوان سخت يک رابطه شيطاني

تاوان سخت يک رابطه شيطاني

ميزان/ رابطه شيطاني سرانجامي براي يک قتل شد. قتلي که خيلي زود راز آن فاش شد و پليس عاملان آن را دستگير کرد.

زن و مرد متهم به قصاص و زندان محکوم شدند تا تاوان قتل مرد جوان را بدهند.
رسيدگي به اين پرونده از 22 مرداد 93 و در پي ناپديد شدن مرد 36 ساله‌اي به نام حسن در دستور کار پليس قرار گرفت. خانواده حسن در شکايت خود اعلام کرد او 21 مرداد از خانه خارج شده و ديگر بازنگشته است .
پس از اين شکايت تيمي از ماموران تحقيقات در اين زمينه را آغاز کردند و به تحقيق از همسر حسن پرداختند. مهناز در حالي که خود را از ناپديد شدن همسرش ناراحت نشان مي‌داد، گفت: سابقه نداشت همسرم براي مدت طولاني خانه را ترک کند و احتمال مي‌دهم بلايي سر او آمده است.
تحقيقات در اين باره ادامه داشت تا اين‌که يکي از دوستان حسن با مراجعه به پليس راز قتل مرد ناپديد شده را فاش کرد و گفت: من، حسن و دوست ديگرمان اکبر با هم صميمي بوديم. ديروز با اکبر صحبت کردم که راز قتلي را فاش کرد. اکبر مدعي شد حسن و دو مرد غريبه به خانه او رفته بودند که اکبر براي خريد نان خانه را ترک مي‌کند، اما وقتي باز مي‌گردد با جسد حسن رو به رو مي شود. قاتلان پس از کشتن حسن گريخته بودند و اکبر هم به خاطر ترس جسد را در بيابان رها کرده بود. با کشف اين سرنخ روند رسيدگي به پرونده وارد مرحله تازه‌اي شد. اکبر تحت تعقيب پليس قرار گرفت و در يکي از استان‌هاي غربي کشور شناسايي و دستگير شد. مرد جوان در بازجويي‌ها مدعي شد، مهمانانش مرتکب قتل شده اند و او به خاطر ترس، جسد را در حوالي بهشت زهرا رها کرده است.
تحقيقات درباره ادعاي متهم نشان داد او دروغ مي‌گويد و مهماني آن شب در خانه‌اش حضور نداشته‌اند. اکبر وقتي راز قتل را فاش شده ديد داستانسرايي‌هاي خود را آغاز کرد و هر بار براي قتل حسن انگيزه جديدي را اعلام مي‌کرد.
او در سناريوي اول خود گفت: از حسن پول طلب داشتم، اما او پولم را نمي‌داد و روز حادثه بر سر همين موضوع با او درگير شدم. او را هل دادم که سرش به ديوار برخورد کرد و روي زمين افتاد. غرق در خون بود که با پيچيدن روسري دور گردنش او را خفه کردم.
اين سناريو در حالي مطرح شد که همسر سابق اکبر با اظهاراتش خط باطلي بر آن کشيد. او به ماموران گفت: شوهر سابقم از مدت‌ها پيش با همسر حسن به نام اکرم در ارتباط بود. شوهرم و اکرم منکر اين رابطه پنهاني بودند، اما من به همين خاطر از شوهرم جدا شدم. گمان مي‌کنم شوهر سابقم به خاطر رابطه پنهاني با اکرم همسر او را کشته باشد. پس از طرح اين ادعا، اکبر سناريوي جديدي را مطرح کرد و گفت: «من و حسن دوست صميمي بوديم و به خانه هم رفت و آمد داشتيم. اما حسن مرد بداخلاقي بود و هر بار به بهانه‌اي همسرش را کتک مي‌زد. او چند بار مقابل چشمان من اکرم را کتک زده بود؛ به همين دليل دلم براي زن جوان سوخت و براي نجات اکرم شوهرش را کشتم.»
تحقيقات در اين باره ادامه داشت تا اين‌که اکبر گفت: اين بار مي‌خواهم واقعيت را بگويم . من و اکرم با هم رابطه پنهاني داشتيم. روز حادثه اکرم به خانه ام آمد و حسن متوجه موضوع شد. او به دنبال همسرش به خانه ما آمد و بعد از پيدا کردن اکرم شروع به کتک زدن او کرد. با ديدن اين صحنه عصباني شدم و در دفاع از اکرم شوهرش را کشتم.بعد از قتل، جسد را داخل خودرو گذاشته و همراه اکرم به جاده ساوه برده و در آنجا به آتش کشيدم. پس از اعتراف او، بازجويي از اکرم آغاز شد که او مدعي شد همسرم از اکبر پول مي‌خواست و به من گفت به خانه اکبر برو و پول بگير. من براي گرفتن پول به خانه اکبر رفتم که شوهرم به آنجا آمد و مرا کتک زد. بعد از قتل مي‌خواستم موضوع را به پليس بگويم، اما اکبر چند بار تهديدم کرد.
با تکميل تحقيقات، پرونده براي رسيدگي به شعبه پنجم دادگاه کيفري استان تهران فرستاده شد. متهمان در دادگاه دوباره ادعاهاي قبلي خود را تکرار کردند که هيات قضايي با توجه به مدارک موجود در پرونده و درخواست اولياي‌دم، اکبر را به قصاص، 99 ضربه شلاق و پرداخت ديه به جرم جنايت بر ميت محکوم کرد. اکرم نيز به جرم معاونت در قتل به 15 سال زندان و 99 ضربه شلاق به جرم رابطه نامشروع محکوم شد.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.