تبلیغات

انتشار وصیت نامه بن لادن

مقامات اطلاعاتی آمریکا اسنادی منتشر کردند که نشان می دهد اسامه بن لادن در وصیت خود چگونگی خرج شدن اموالش را مشخص کرده بود.

نامه‌های بدست آمده از محل حمله نیروهای ویژه آمریکایی به اقامتگاه اسامه بن لادن سرکرده القاعده در سال 2011 در پاکستان که منجر به کشته شدن او شده بود، نشان می دهد که وی مشخص کرده بود، دست کم 29 میلیون دلار از اموال و دارایی‌هایش باید پس از مرگش خرج شود.


بن لادن در این اسناد و نامه‌ها درخواست کرد که بخش زیادی از این پول صرف ادامه جهاد در عرصه جهانی شود.

رویترز و ای بی سی به صورت اختصاصی به این اسناد دست یافته‌اند که از عربی به انگلیسی ترجمه و سپس از حالت محرمانه خارج شد.

براساس اعلام بن لادن، یک درصد از رقم 29 میلیون دلار باید به "محفوظ الولید،" جنگجوی ارشد القاعده اختصاص می‌یافت که به نام مستعار "ابو حفظ الموریتانی" معروف است.

در این نامه درخواست شده است که یک درصد دیگر از این پول به فردی دیگر به نام "ابو ابراهیم العراقی سعد،" اختصاص یابد که به بن لادن کمک کرده بود تا نخستین شرکت خود را در سودان به نام" وادی العقیق،" تاسیس کند.

بن لادن از بستگان نزدیک خود خواسته بود که از بقیه پول‌ها برای حمایت از جنگ مقدس استفاده کنند.

بن لادن در بخش دیگری نوشته بود:امیدوارم که برادران ، خواهران و خاله‌های من از وصیتم پیروی کنند و همه پولی را که در سودان باقی مانده است برای الله خرج کنند.

او همچنین نوشت که مقادیری پول به ریال سعودی و طلا باید بین مادر، پسر ، دختر ، عمو ، عموزاده‌ها و خاله‌های او تقسیم شوند.

باشگاه

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار