تبلیغات

زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!

هلند اساسا زیباست. ما نه کوههای بلند داریم و نه آسمان خراش های بلند. سرزمین ما کاملا مسطح است و ساختمان های ما بلند نیستند. اما هلند چیزهای زیادی برای قدردانی دارد. مثل هرکشور دیگری ما هم چیزهای منحصربفردی داریم، مثل آسیاب های بادی و دشت های وسیع گل.

برترین ها: آلبرت یک عکاس سفری از هلند است و معمولا به شهرها و مناظر دیدنی هلند سفر می کند. او می گوید: «هلند اساسا زیباست. ما نه کوههای بلند داریم و نه آسمان خراش های بلند. سرزمین ما کاملا مسطح است و ساختمان های ما بلند نیستند. مردم محلی ممکن است فکر کنند مناظر هلند در مقایسه با مناظر شگفت انگیز کشورهای دیگر برای عکاسی کسل کننده است. اما هلند چیزهای زیادی برای قدردانی دارد. مثل هرکشور دیگری ما هم چیزهای منحصربفردی داریم، مثل آسیاب های بادی و دشت های وسیع گل. من در عکس هایم که در طول یک سال گرفته ام، سعی کرده ام زیبایی های هلند را به نمایش بگذارم و از آنها قدردانی کنم. 

زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!

من معمولا پیام های زیادی در فیسبوک دریافت می کنم، از کسانی که می گویند می خواهند در کشور من زندگی کنند و از این مناظر زیبا عکاسی کنند. هنگامی که من از آنها می پرسم متعلق به کجا هستند، معمولا کشورهایی مثل هند و میانمار را می گویند. من واقعا تعجب می کنم. این کشورها مکان های طبیعی باورنکردنی دارند که منتظرند از آنها عکاسی شود. به خصوص برای مردم محلی که امکانات بیشتری دارند!

زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!

این دقیقا همان چیزیست که من سعی دارم اینجا نشان دهم. دلسرد نشوبد و فکر نکنید که کشور شما خسته کننده است. اصلا اینطور نیست. هر کشوری مکان های منحصربفردی دارد. بیرون بروید و سعی کنید این جاهای زیبا را کشف کنید!»

زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!زیبایی فوق العاده و منحصربفرد هلند!

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار