تبلیغات

چرا ستاره‌هاي زن سينما امسال مشکي‌پوش هستند؟

چرا ستاره‌هاي زن سينما امسال مشکي‌پوش هستند؟

هنر آنلاين/ سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر در حالي سپري مي‌شود که جاي خالي رنگ‌هاي شاد در پوشش ستارگان سينماي ايران به شدت به چشم مي‌آيد.
اغلب بازيگران زن سينماي ايران، چه در مراسم افتتاحيه و چه براي حضور در مراسم فرش قرمز و يا نشست‌هاي خبري جشنواره سي و پنجم از لباس‌هاي تيره و اغلب مشکي استفاده کرده‌اند و با توجه به جرياني که طي سال‌هاي اخير در ارتباط با موضوع انتخاب لباس بازيگران براي حضور در جشنواره هاي متعدد هنري به چشم مي‌آمد، اين گونه از انتخاب کمي عجيب به نظرمي‌رسد.
البته شايد بتوان چنين گزينشي را به حال و هواي تيره حاکم بر پايتخت از زمان آتش سوزي و فروريختن ساختمان پلاسکو و از دست رفتن جمعي از آتش نشانان فداکار سرزمينمان نسبت داد که اگر چنين باشد پس شايد پرسش رسانه‌اي مطرح در اين مجال محلي ازاعراب نداشته باشد اما اگر همچنان تا پايان جشنواره شاهد تداوم اين سبک پوشش از جانب ستارگان سينما باشيم بجاست که اين رفتار را زير يک علامت سوال بزرگ قرار داد.
به هر روي توقع مي‌رفت که بازيگران سينماي کشورمان که همواره در نزد جامعه جوان ايراني به عنوان يک الگو در انتخاب مد معرفي شده‌اند با وسواس بيشتري خود را براي حضور در سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر مهيا کنند تا اينگونه گزارش‌هاي تصويري منتشر شده در رسانه‌هاي رسمي کشور مرجعي براي نمايش پوشش‌هاي تيره و عاري از رنگ و نشاط ميان چهره‌ها نباشند.
در اين بين و با مراجعه به نظريه‌هاي روانشناسي در ارتباط با موضوع انتخاب رنگ سياه در پوشش و با علم به اين نکته که رنگ سياه را به عنوان جذب کننده‌ انرژي‌هاي منفي مي‌شناسيم، يادآوري اين نکته نيز خالي از لطف نيست که لباس سياه در بسياري از فرهنگ‌ها براي مراسم سوگواري مورد استفاده قرار مي‌گيرد و با توجه به فضاي حاکم بر يک جشنواره پوياي سينمايي، به نظر نمي‌آيد که انتخاب مکرر آن از سوي ميزبانان اصلي اين جريان فرهنگي و هنري، توجيه منطقي داشته باشد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: هنر آنلاين

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.