تبلیغات

آپديت اندرويد ۷ براي اچ‌تي‌سي وان M9 به‌صورت جهاني منتشر شد

آپديت اندرويد ۷ براي اچ‌تي‌سي وان M9 به‌صورت جهاني منتشر شد

فارنت/ اچ‌تي‌سي اخيرا براي انتشار آپديت‌ اندرويد ۷ نوقا جهت گوشي‌هاي خود اين دست و آن دست مي‌کند و اچ‌تي‌سي ۱۰ هنوز به اين آپديت مجهز نشده است اما باز هم جاي خوشحالي است چرا که باخبر شديم آپديت اندرويد ۷ براي اچ‌تي‌سي وان M9 به‌صورت جهاني منتشر شده است.

آپديت اندرويد ۷ هنوز براي کاربران اچ‌تي‌سي ۱۰ در اروپا و آمريکا منتشر نشده است و خبرهايي از تاخير انتشار اين آپديت براي کاربران اچ‌تي‌سي ۱۰ به گوشي مي‌رسد، اما از قرار معلوم، پرچمدار بازنشسته اچ‌تي‌سي، گوشي اچ‌تي‌سي وان M9 از اچ‌تي‌سي ۱۰ براي دريافت آپديت جديد اندرويد ۷ خوش‌شانس‌تر بوده است و اکنون شاهد انتشار آپديت اندرويد ۷ براي اچ‌تي‌سي وان M9 به صورت جهاني هستيم.

اگر با فرآيند انتشار آپديت‌‌هاي جديد اندرويد براي گوشي‌‌هاي هوشمند آشنا باشيد، حتما به خوبي مي‌‌دانيد که اين کار، فرآيندي زمان‌بر است، اين امر در بيشتر مواقع براي گوشي‌هايي که يکي دو سال در بازار حضور دارند نيز زمان‌بيشتري مي‌برد. با اين حساب اميدواريم کاربران اچ‌تي‌سي وان M9 که گوشي چندان به‌روزي نيز ندارند پس از دريافت اين آپديت جديد با مشکل روبرو نشوند.

گراهام ويلِر، مدير واحد خدمات و محصولات اچ‌تي‌سي در پيام تويئتري پس از انتشار آپديت اندرويد ۷ براي اچ‌تي‌سي وان M9 اظهار اميدواري کرده است که به زودي اين آپديت در سرتاسر دنيا براي کاربران منتشر خواهد شد.

به کاربران اچ‌‌تي‌سي وان M9 در خصوص دريافت اين آپديت جديد پيام هشداري داده مي‌شود، اگر هم از آن دسته از کاربران هستيد که حوصله صبر کردن براي دريافت پيام آپديت را ندارند، مي‌توانيد از قسمت Settings وارد منوي About شده و در قسمت Software Update از دريافت جديد‌ترين آپديت اندرويد اطمينان خاطر حاصل کنيد.

مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: فارنت

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.