تبلیغات

پرسپوليس به دنبال پيشگيري از محروميت احتمالي

پرسپوليس به دنبال پيشگيري از محروميت احتمالي

ورزش 3/ مسائل رخ داده در خصوص دو باشگاه استقلال و تراکتورسازي که منجر به محروميت آنها از حضور در نقل و انتقالات شده، باشگاه پرسپوليس را برآن داشته تا از وضعيت خود در اين رابطه کسب اطلاع کند.
باشگاه استقلال باتوجه به بدهي به بازيکنان خارجي خود از حضور در نقل و انتقالات زمستان منع شده و اين مساله براي تراکتورسازي نيز همين دردسر را در پي داشته تا آنها نيز با ممنوعيت فيفا مواجه شوند. بر اين اساس باشگاه پرسپوليس نيز که چند پرونده‌ مالي و بدهي در فيفا عليه خود مي‌بيند به دنبال پيگيري است تا اين مشکل سرخپوشان را نيز تهديد نکند.
پندار خمارلو مديرروابط عمومي پرسپوليس در اين رابطه گفت:« قانون فيفا اينطور است به باشگاهي نامه مي دهد که فلاني از شما شکايت کرده و بايد دفاعيات خود را ارائه دهيد. اگر باشگاه دفاعيات را ندهد بايد پول را پرداخت کند و اگر پول را پرداخت نکند، با نامه از فيفا مبني بر محروميت و کسر امتياز مواجه مي شود.»
مديرروابط عمومي پرسپوليس با اعلام اينکه چند مورد شکايت اين باشگاه را تهديد مي‌کرده گفت: «براي ما 5 مورد به اين شکل ارسال شده که تا مرز کسر 6 امتيازي نيز پيش رفته بوديم که با پرداخت آن اين مساله برطرف شده. با اين حال ما بعد از مشکلي که براي استقلال به وجود آمد تمام ايميل‌هاي باشگاه را چک کرديم اما خبري از محروميت نبود. با اين حال باز هم از مسئولان حقوقي باشگاه خواسته ايم تا با بررسي تي ام اس مطمئن شوند محروميتي پرسپوليس را تهديد نمي‌کند.»
محمدعلي ترکاشوند معاون اقتصادي اين باشگاه نيز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اعلام کرد تمام مسائل مربوط به نامه‌هاي فيفا را بررسي خواهند کرد تا مشکلي براي پرسپوليس به وجود نيايد.
در اين رابطه گفته مي‌شود پرونده‌هاي در جريان پرسپوليس در رابطه با مربيان پرتغالي و ديگر بازيکنان طلبکار اين باشگاه در فيفا تحت بررسي قرار دارد و پاسخ آن در اسفندماه به اين باشگاه ارسال خواهد شد. سرخپوشان که اکنون با فاصله 6 امتيازي نسبت به ديگر مدعي قهرماني در صدر قرار دارند، اميدوارند محروميت فيفا همچون استقلال و تراکتور گريبانگير آنها نشود و در اين راه تمام مسائل پيشگيري آن را تحت نظر گرفته‌اند.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.