تبلیغات

انتشار سخنان حیرت انگیز یک نماینده مجلس

ساعت 24-روزنامه قانون گزارشی از سخنان حیرت انگیز نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی منتشر کرده است.

قانون قسمت‌هایی از صحبت‌هایی منتسب به «نادر قاضی‌پور» را منتشر کرده و از وی بخاطر این اظهارات به شدت انتقاد کرده است. در پایان این گزارش آمده که قاضی‌پور چنین اظهاراتی را تکذیب کرده و این در حالی است که روزنامه قانون نوشته که فیلم این اظهارات موجود است.

براساس گزارشی که قانون از سخنان این نماینده مجلس منتشر کرده است او درباره برخی نمایندگان سابق مجلس و فضای مجلس اظهاراتی شنیع و بی ادبانه مطرح کرده است.

ساعت 24 به دلیل مغایرت سخنان منتسب به قاضی پور به اصول اخلاقی از انتشار آن خودداری می کند.

به گزارش قانون، جمعیت زنان ایران اسلامی، شاخه‌ ارومیه، د‌ر واکنش به این سخنان بیانیه‌ای صاد‌ر کرد‌ و همچنین حجت الاسلام سید‌مهد‌ی قریشی، امام ‌جمعه‌ ارومیه د‌ر خطبه‌های نماز جمعه به این اظهارات واکنش نشان د‌اد‌ه و گفته: «گلایه‌ای از طرف خود‌م و ملت د‌ارم از کسانی که خود‌ را کاند‌ید‌ا معرفی کرد‌ند‌ و بی‌اد‌بی و بی‌تربیتی را د‌ر سخنان‌شان نهاد‌ینه کرد‌ند‌. با عرض معذرت، این جایگاه، جایگاه مقد‌سی است ولی باید‌ حقایق و واقعیت‌ها را عرض کنم. این روش خد‌اپسند‌انه و صحیحی نیست. حتی بعضی از واقعیات هست ولی انسان نباید‌ به زبان آورد‌. توهین و بی‌تربیتی شایسته یک جامعه‌ اسلامی نیست».

لازم به ذکر است که نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس نهم است و در انتخابات مجلس دهم نیز توانست رای اول این شهر را به دست بیاورد و به مجلس راه یابد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار