تبلیغات

توضيحات جديد علي آشتياني‌پور درباره آراي مردمي

توضيحات جديد علي آشتياني‌پور درباره آراي مردمي

باشگاه خبرنگاران/ علي آشتياني پور درباره آراي مردمي گفت: همانطور که در سال گذشته اعلام شده بود فيلم‌هاي برتر هر شب در آراي مردمي قرار مي گيرد. بنابراين ما در شب هاي اول همان ۱۰ فيلم برتر را معرفي کرديم اما براي اينکه شور و هيجان بيشتري ايجاد کنيم، قرار بر اين شد تا 10 فيلم را به 5 فيلم برسانيم.
وي ادامه داد: براي اين تغيير جديد در سه شب اول ۱۰ فيلم را در آراء مردمي اعلام کرديم و بعد از آن، شروع به کم کردن تعداد کرديم و به ۹ فيلم رسيديم و بعد به ۵ فيلم خواهيم رسيد. يعني در دو روز آخر، يک فهرست ۵ فيلمي براي راي گيري خواهيم داشت.

مسئول بخش آراي مردمي همچنين يادآور شد: راي گيري تا روز ۲۰ بهمن خواهد بود؛ يعني روز ۲۱ بهمن راي گيري نخواهيم داشت و برنده نهايي اعلام خواهد شد.

وي درباره روند اجرايي آراي مردمي گفت: براي راي گيري فيلم ها، تيم ۱۰۰ نفره اي داريم و تلاش ها بر اين است تا بستر امني را براي همه فيلم ها فراهم کنيم. ضمن اينکه شرايط براي همه فيلم ها يکسان است اما اين نکته را هم بايد درنظر داشته باشيم که جشنواره در روزهاي مختلف، مخاطبين مختلفي دارد و تعداد صندلي سالن ها و جايگاه جغرافيايي سالن ها نيز متفاوت است.

آشتياني پور ادامه داد: در واقع براي راي گيري، عدالت چراغ راه ما خواهد بود و در اين راه بر اساس يک جدول عمل مي کنيم. در سيستم راي‌گيري، خانه سينما قبل از شروع جشنواره از کارشناسان اين حوزه دعوت کرده بود و جلسات متعددي با آنها داشتيم که بر اساس آن داده ها وارد سيستم مي شوند و دريافتي ها نتايجي است که اعلام مي کنيم.

وي با بيان اينکه شرايط براي همه فيلم ها يکسان است، گفت: همه صاحبان فيلم ها با ما در تماس هستند و امکان اينکه آنها بدانند که فيلمشان در کجا راي گيري مي شود وجود ندارد و همه صاحبان فيلم ها در لحظه متوجه راي ها مي شوند.

آشتياني پور همچنين گفت: کارت هاي راي گيري به اندازه صندلي هاي سالن توزيع مي شود و اگر صندلي اضافه تري به افراد تعلق گيرد، کارت راي گيري به آنها داده نخواهد شد. در واقع ستاد انتخاب بهترين فيلم مردمي، به شدت از آراء مراقبت مي کند بنابراين هيچ يک از صاحبان شک در سلامت آرا نداشته باشند و ما پاسخگوي همه راي ها خواهيم بود، زيرا راي گيري بر اساس استانداردها انجام مي شود.

وي ادامه داد: حتي در جدول هاي راي گيري نام کارگردان و تهيه کننده نوشته نشده است و تنها نام فيلم وجود دارد تا مخاطب بر اساس فيلمي که مي بيند راي بدهد. نکته قابل توجه اين است که حتي خود مردم و مخاطبان هم پيگير راي دادن به فيلمي هستند که مي بينند هستند!


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.