تبلیغات

کنعاني‌مقدم: آزمايش‌هاي موشکي جزء هيچ‌يک از بندهاي قطعنامه 2231 نيست

کنعاني‌مقدم: آزمايش‌هاي موشکي جزء هيچ‌يک از بندهاي قطعنامه 2231 نيست

فارس/ يک کارشناس مسائل سياسي تأکيد کرد: اقدام اخير ايران در آزمايش موشکي از سوي وزارت دفاع جاي تقدير دارد و دولت موظف است در مقابل تهديدات در صحنه نظامي سپر دفاعي خود را مستحکم کند.

حسين کنعاني‌مقدم عضو شوراي مرکزي جبهه ايستادگي در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاري فارس، با اشاره به آزمايش موشکي ايران در روزهاي اخير اظهار داشت: با توجه به صدور قطعنامه 2231 که در خصوص فعاليت هسته‌اي ايران است و استفاده از موشک‌هاي بالستيک را به دليل توانايي حمل کلاهک هسته‌اي منع کرده بود، ايران به‌خاطر طراحي سپر دفاعي جهت دفاع از تماميت ارضي اين قابليت را دارد که با برد موشک‌هاي ميان‌برد از خود دفاع کند.

کنعاني‌مقدم تصريح کرد: آزمايش‌هاي موشکي جز هيچ‌يک از بندهاي قطعنامه 2231 نيست و از همين رو دولت و وزارت دفاع با توان اين آزمايش‌هاي موشکي را انجام داده‌ و انجام خواهند داد.

اين کارشناس مسائل سياسي تأکيد کرد: اينکه آمريکا مدعي است ايران براي انجام اين آزمايشات بايد اجازه بگيرد يا براي آن محدوديت ايجاد شود، به هيچ وجه جاي بحث ندارد؛ چراکه آمريکا به‌ دليل اقدامات ترامپ به دنبال فرافکني است و سعي دارد با ايجاد دشمن فرضي، مشکلات خود را حل‌وفصل کند.

وي با بيان اينکه هم دولت و هم نيروهاي مسلح بايد به اين فرافکني آمريکا توجه کنند، افزود: اقدام اخير ايران در آزمايش موشکي از سوي وزارت دفاع جاي تقدير دارد و دولت موظف است در مقابل تهديدات در صحنه نظامي سپر دفاعي خود را مستحکم کند.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.