تبلیغات

تصاویر پرستاری که در روسیه سر کودک 4 ساله را بریده بود در زندان

ساعت24-پرستار کودکی که در روسیه سر کودک 4 ساله ای را برده و به ایستگاه مترو بروده بود و فریاد می زد تروریست است و بمب انتحاری حمل می کند در مسکو در زندان و طی کردن مراحل محاکمه است.

هنوز مشخص نیست که بطور دقیق این زن ازبک به چه دلیل به این قدام دست زده اما خودش می گوید که خدا به او دستور داده. به نظر می رسد که وی با مشکلات روانی روبروست. این پرستار که وظیفه اش نگهداری از کودکان یک خانواده در آپارتمانی بوده است پس از حادثه توسط پلیس بازداشت شد. زن سیاه‌پوش گلچهره بوبوکولویچ 38 ساله اهل ازبکستان بوده است. وی جرم خودرا در دادگاه پذیرفته و گفته که این اقدام رانجام داده است. اما مقامات امنیتی و دادگاه روسیه با این گمان که او تحت تاثیر افراد دیگری بوده که اورا تحریک کرده اند تا چنین اقدمی را انجام دهد درحال بررسی های بشتر هستند. برخی از منابع خبری اختلال روانی وی ناشی از مشکلات خانوادگی را نیز دلیل اعمال وی دانسته اند اما هنوز هیچ خبر دقیقی از دلایل اقدام وی منتشر نشده است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار