تبلیغات

عجیب ترین شیوه ابراز عشق به نوزاد+ تصاویر

جنین در داخل رحم مواد غذایی و اکسیژن لازم را طریق جفت که به دیواره داخلی رحم مادر متصل است، دریافت می‌کند.

به گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران، جفت از طریق بند ناف به شکم جنین متصل می‌شود. پس از تولد، بند ناف با گیره‌ای بسته شده و از نزدیک بدن نوزاد قطع می‌شود و به این ترتیب تکه‌ای از آن متصل به ناف کودک باقی می‌ماند که به مرور می‌افتد. 

بعد از تولد نوزاد، بندناف به تدریج کوچک شده و می‌افتد. البته این افتادن بدون درد است و به طور طبیعی 2 هفته بعد از تولد شاهد آن خواهیم بود ولی به علت حساس بودن، به توجه بیشتری نیاز دارد. مراقبت خوب و اصولی از این قسمت بسیار مهم است.

بسیاری از والدین دست به خلاقیت هایی زده اند و با ایجاد متن هایی مانند دوست داشتن و علاقه عشقشان به فرزندشان را نشان دادند.

در اینجا می توانید تصاویری از عجیب ترین بند ناف های دنیا بعد از بارداری را ببینید.

عجیب ترین بارداری های دنیا+ تصاویرعجیب ترین شیوه ابراز عشق به نوزاد+ تصاویرعجیب ترین بارداری های دنیا+ تصاویرعجیب ترین شیوه ابراز عشق به نوزاد+ تصاویرعجیب ترین بارداری های دنیا+ تصاویرعجیب ترین شیوه ابراز عشق به نوزاد+ تصاویرعجیب ترین بارداری های دنیا+ تصاویرعجیب ترین شیوه ابراز عشق به نوزاد+ تصاویرعجیب ترین بارداری های دنیا+ تصاویرعجیب ترین شیوه ابراز عشق به نوزاد+ تصاویر

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار