تبلیغات

اصرار خانواده ستايش به اجراي قصاص

اصرار خانواده ستايش به اجراي قصاص

تسنيم/ وکيل مدافع اولياء دم ستايش، دختربچه شش ساله افغانستاني که فروردين ماه امسال توسط يک نوجوان ۱۶ ساله ايراني به قتل رسيد، مي‌گويد« پرونده قاتل ستايش به شعبه ۳۲ ديوان عالي کشور ارجاع شده و بزودي رأي ديوان صادر مي‌شود.»

نورالله عزيزمحمدي در گفت‌وگو با خبرنگار قضايي خبرگزاري تسنيم درباره آخرين وضعيت پرونده قاتل ستايش اظهار کرد: بر اساس آخرين مراجعه‌اي که به ديوان عالي کشور داشتم، پرونده به شعبه 32 ديوان ارجاع شده و در آينده نزديک، حکم ديوان صادر مي‌شود.

اين قاضي سابق دادگاه کيفري يک درباره تلاش‌هاي خانواده قاتل براي گرفتن رضايت از اولياء دم ستايش گفت: اولياء دم ستايش مصر به اجراي قصاص هستند و بايد ببينيم ديوان عالي کشور حکم دادگاه بدوي را تأييد مي‌کند يا خير؟

به گزارش تسنيم، 21 فروردين امسال بود که رسانه‌ها از قتل يک دختربچه 6 ساله افغانستاني توسط نوجوان 16 ساله ايراني در شهر خيرآباد شهرستان ورامين خبر دادند که در نهايت، قاتل دستگير و براي وي پرونده تشکيل شد.

قاتل ستايش از سوي دادگاه کيفري يک استان تهران بابت ارتکاب قتل به قصاص، تجاوز به عنف به اعدام و بابت جنايت بر ميت به ديه محکوم شد.

يکم دي ماه امسال، مجتبي فرحبخش وکيل قاتل ستايش از انتقال موکلش به بيمارستان اعصاب و روان خبر داد و گفت: متاسفانه به دليل شرايط روحي و رواني و پرخاشگري‌هايي که اميرحسين داشت، وي به بيمارستان اعصاب و روان منتقل شده است.

به گفته وي عذاب وجدان و ندامتي که موکلش در چند ماه گذشته داشته به همراه زمينه‌هاي بيماري رواني، باعث شده که اميرحسين از خود رفتارهاي غيرعادي نشان دهد.

هشتم دي ماه نيز فرحبخش از ترخيص موکلش از بيمارستان اعصاب و روان خبر داد گفت: حال موکل رو به بهبود است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.