تبلیغات

مژده لواساني: سال آينده به شبکه 2 مي‌روم

مژده لواساني: سال آينده به شبکه 2 مي‌روم

مهر/ مژده لواساني مجري برنامه هاي تلويزيوني قصد دارد سال آينده با يک برنامه جديد اجتماعي در شبکه ۲ حضور داشته باشد.
مژده لواساني مجري برنامه‌هاي تلويزيوني در حاشيه برگزاري سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر درباره فعاليت هاي اخير خود گفت: در حال حاضر مشغول کاري نيستم اما درتدارک اجراي برنامه اي با موضوعات اجتماعي براي پخش از شبکه ۲ سيما در سال آينده هستم اما هنوز از چند و چون اين برنامه اطلاع چنداني ندارم.
وي با اشاره به تماشاي چند اثر در جشنواره فيلم فجر بيان کرد: تاکنون چند فيلم ديده ام که از بين آنها «تابستان داغ» ساخته ابراهيم ايرج زاد را به دليل برخورداري از يک موضوع اجتماعي دوست داشتم.
اين مجري عنوان کرد: قصه «تابستان داغ» تلنگري است که بايد به جامعه ما زده شود زيرا به نظرم مادرها و پدرها بايد در نظر بگيرند که اگر قرار است مادر و پدر بشوند اولويتشان به چه صورت است و آيا پدر و مادر بودن اولويت اصلي آنها است يا نه. اين فيلم مي گويد هنگامي که افراد صاحب فرزند مي شوند بايد اوليوتشان پدر و مادري باشد و بچه هاي خود را به امان جهان رها نکنند.
لواساني ادامه داد: «تابستان داغ» از طرف ديگر به مسئولان ما تلنگري مي زند تا تسهيلاتي براي مادران شاغل درنظر بگيرند و براي مثال امتيازاتي براي آنها در نظر بگيرند تا در سال هاي اوليه تولد کودک در کنار آنها باشند. در نظرگيري تمهيداتي مانند مرخصي با حقوق و ... باعث مي شود که مادران بتوانند بدون دغدغه، مادري کنند در غير اين صورت براي تامين هزينه هاي زندگي و نگهداري از فرزندان خود نگراني دارند.
وي در پايان گفت: در دوره اي که کودک احتياج دارد در کنار پدر و مادر خود باشد اين اتفاق نمي افتد و چنين فاجعه هايي رخ دهد، از اين رو «تابستان داغ» تلنگر خوبي به جامعه است. به همين دليل من از فيلم هايي که تلنگر اين چنيني به جامعه مي زنند استقبال مي کنم.
با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.