تبلیغات

سیاست‌های اخیر آمریکا شکست خواهد خورد/ گردشگری یک جریان زنده است

به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حاضر در نشست خبری معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رحمانی موحد در خصوص تاثیر سیاست‌های آمریکا روی گردشگری ایران گفت: ما همیشه در شرایط سخت هم تمرین و هم تجربه داشتیم و این موارد اخیر هیچ حمایت بین‌المللی همراه ندارد و نمی‌تواند استمرار داشته باشد.
 
وی افزود: سیاست‌های اخیر آمریکا نمی‌تواند استمرار داشته باشد و تجربه نشان می‌دهد که این سیاست‌ها به شکست خواهد انجامید.
 
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار داشت: جریان گردشگری بین المللی ایران مسیر خودش را باز کرده است و نمی‌تواند با سیاست‌های نابخردانه تحت تاثیر قرار بگیرد؛ زیرا گردشگری یک جریان زنده است و با این نگاه‌های منجمدگرا تحت تاثیر قرار نمي‌گيرد.
 
رحمانی موحد در بخش دیگری از سخنانش گفت: در خصوص وضعیت توریست‌های آمریکایی هم باید بگویم بحث صدور روادید و ویزا در حوزه کاری وزارت خارجه است و تصمیم این وزارتخانه برای مسابقات جهانی کشتی نیز اعمال شد.
 
وی ادامه داد: ما همیشه هماهنگی خوبی با وزارت خارجه داشتیم و همیشه برای کمک به روند کاری آنها کمک کرده‌ایم و در سال 1392 دولت کمیته‌ای را برای روند صدور روادید گردشگران شکل داد. ما باید با توجه به این موارد بهترین تصمیم را بگیریم.

ادامه دارد/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.