تبلیغات

برای تماشای آثار ۱۴ هنرمند به شهرکتاب فرشته بروید

برای تماشای آثار ۱۴ هنرمند به شهرکتاب فرشته بروید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجموعه «ادراک» شامل آثار چهارده هنرمند جوان در زمینه هنرهای تجسمی و نقاشی است که گرد هم آمده تا با دست و قلم شان، پلی بزنند میان ادراک و نگاه، تا مفاهیم رنگ و بوی عینیت بگیرند. در این میان شاید مجسمه سازی و نقاشی بهترین نمود این ارتباط باشد و تا حدی فاصله میان فضای انتزاع و واقعیت را از میان بردارد. این مجموعه آثاری از علیرضا آدم بکان، شهریار احمدی، امیرمسعود اخوان جم، گلی توکلی، وحید چمانی، الهه حیدری، علی ذاکری، حامد رشتیان، حامد صدرارحامی، محسن فولادپور، نیلوفر قادری نژاد، کوروش گلناری، احمد مرشدلو، دانا نهداران، لیلا ویسمه و شیدا یزدی را در خود جای داده و تلاشی زیبا در تجلی ادراک است.

این آثار که از فرم‌ها، فیگورها، اسطوره‌ها و حتی بناها شکل گرفته، مرحله‌ای است از آگاهی و تفکر.

درباره این نمایشگاه آمده است:

«فاصله میان ادراک و نگرش که هر دو واقعیتی شفاف و در عین حال رمزآلود است، تردیدی در درک واقعیت ایجاد می‌کند و گاهی عینیت را دور از دسترس می‌سازد. با هم به ادراک می‌نگریم.»

گشایش این نمایشگاه، به مدت یک ماه از 15بهمن ماه میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

58243

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.