تبلیغات

جزئيات جديد از طرح افزايش تعداد نمايندگان مجلس

جزئيات جديد از طرح افزايش تعداد نمايندگان مجلس

خانه ملت/ نماينده مردم نهاوند در مجلس شوراي اسلامي گفت: در استان همدان مقرر شده تا شهرستان‌هاي بهار و کبودرآهنگ ۲ نماينده در مجلس شوراي اسلامي داشته باشند.
حسن بهرام نيا در خصوص افزايش تعداد نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، اظهار داشت: بر حسب مصوبه مجلس شوراي اسلامي، مقرر شد تا تعداد نمايندگان در برخي از حوزه‌هاي انتخابيه افزايش يابد، در استان همدان مقرر شده تا شهرستان‌هاي بهار و کبودرآهنگ 2 نماينده در مجلس شوراي اسلامي داشته باشند.

نماينده مردم نهاوند در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به مولفه‌هاي خاص افزايش تعداد نمايندگان، بيان کرد: افزايش نمايندگان بايد در چهارچوب خاصي انجام شود، وسعت، جمعيت و جغرافيا از جمله شاخصه‌هايي هستند که در افزايش تعداد نمايندگان تاثيرگذار است.
بهرام نيا با اشاره به پيش بيني ساز و کاري خاص براي افزايش تعداد نمايندگان در مجلس شوراي اسلامي، متذکر شد: چهارچوب مشخصي براي افزايش تعداد نمايندگان توسط مجلس و دولت تهيه شده است.

وي با بيان اينکه افزايش تعداد نمايندگان بايد در ابتداي مجلس دهم به سرانجام برسد زيرا اين موضوع هر دوره‌اي به دوره بعد موکول شده است، گفت: اين حق مردم است و قانون اساسي نيز بر افزايش 20 نماينده به واسطه هر 10 سال تصريح دارد.
عضو کميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه مي‌توان افزايش تعداد نمايندگان را در مجلس يازدهم شاهد بود، افزود: هر چه زودتر افزايش تعداد نمايندگان به سرانجام برسد، نتايج بهتري را به دنبال خواهد داشت.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: خانه ملت

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.