تبلیغات

سیاست تشویق برای کسانی که زکات می دهند

استاندار تهران با بیان اینکه حرکت خوبی در تهران در زمینه زکات آغاز شده است، گفت: امسال پیش بینی‌ها بر جمع آوری ۹ میلیارد تومان زکات دلالت داشت که تاکنون ۴ میلیارد تومان طی هشت ماهه امسال محقق شده است.

تحقق 4 میلیارد تومان زکات در سال 95   سید حسین هاشمی در جلسه شورای زکات اظهار کرد: حرکت خوبی در تهران در زمینه زکات آغاز شده است؛ امسال پیش‌بینی‌ها بر جمع آوری 9 میلیارد تومان زکات دلالت داشت که تاکنون 4 میلیارد تومان طی هشت ماهه امسال محقق شده است. در ادامه جلسه بر شکل گیری سه کمیته اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و پشتیبانی در زمینه زکات تاکید شد.

همچنین مقرر شد براساس سیاست تشویق زکات معادلی برای کسانی که زکات پرداخت می‌کنند در زمینه پروژه‌های عمرانی در نظر گرفته شود. براساس تصمیم گیری شورا مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان برای طرح‌های تشویقی زکات در نظر گرفته شود. همچنین برای تشکیل شورای زکات در روستاها، بخشداری‌ها و دهیاری‌ها، تشکیل شورای زکات توسط ائمه جمعه و فرمانداران و سرکشی به واحدهای تولیدی و کشاورزی تصمیماتی اتخاذ شد.

در این جلسه بر همکاری جهاد کشاورزی برای تبلیغ و ترویج زکات در امور دامپروری و کشاورزری و برگزاری جلسات شورای زکات استان به شکل فصلی با حضور فرمانداران در همه شهرستان‌ها تاکید شد. جلسه شورای زکات استان تهران با حضور استاندار تهران، نماینده ولی فقیه و رئیس شورای زکات استان تهران، مدیرکل امور اجرایی زکات کشور و مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران و اعضای شورا برگزار شد.

منبع: تسنیم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.