تبلیغات

محسن کيايي: نقشم در «سد معبر» جدي است

محسن کيايي: نقشم در «سد معبر» جدي است

باشگاه خبرنگاران/ بازيگر فيلم محسن قرايي به علت همکاري با اين اثر و بررسي روند اجرايي جشنواره فيلم فجر پرداخت.

محسن کيايي بازيگر فيلم «سد معبر»؛ با اشاره به اينکه هر نقشي را متفاوت از قبلي ايفا مي‌کند، گفت: در «سد معبر» تمام تلاشم اين بود نقشي که به من پيشنهاد شده و قرار است بازي کنم، از لحاظ لحن، لباس، مدل راه رفتن و هر آن چيزي که مي‌تواند به متفاوت شدن آن کمک کند انجام دادم. در کل هر نقشي که ايفا مي‌کنم از لحاظ خاستگاه و جايگاه نسبت به بقيه متفاوت است.

وي با بيان اين مطلب که نقش ايفا کرده در «سد معبر» رگه‌هاي طنز ندارد، بيان کرد: نقشي که در «سد معبر» بازي کردم، کاملا جدي است و طنزي در آن وجود ندارد.

بازيگر «خط ويژه» درباره دلايل همکاري خود با پروژه «سد معبر» گفت: فيلمنامه اين اثر، حضور حامد بهداد، عوامل پشت دوربين و حضور مدير توليدي که قبلا با او همکاري‌هاي فراواني داشتم، علت همکاري من با اين فيلم شد.

بازيگر «بارکد» درباره بداهه‌گويي در فيلم محسن قرايي بيان کرد: زياد اهل بداهه‌گويي نيستم. بيشتر تلاش مي کنم طبق فيلمنامه پيش بروم. مواقعي که چيزي به ذهنم مي‌آيد که در راستاي پيشرفت کار باشد، با هماهنگي کارگردان ارائه مي‌دهم.

کيايي در خصوص حضور سي و سه فيلم در جشنواره فيلم فجر و سخت شدن کار داوري خاطرنشان کرد: دوره هاي قبل هم حجم کار بالا بود اما دو سري داور داشتيم که فيلم اولي‌ها و سوداي سيمرغ را داوري مي‌کردند. بالاخره سياستي است که خودشان در نظر گرفتند و آزمون خطاهايي انجام مي‌دهند. بايد منتظر نتيجه ماند اما با اينکه بيست و دو فيلم در جشنواره داشته باشيم، موافق نيستم و همان سي و سه فيلم خوب است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.