تبلیغات

شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام شد

در مراسمی رسمی با حضور وزیر ورزش و جوانان، وزیر اطلاعات و برخی دیگر از مسئولان کشوری، شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام شد.

به گزارش خبرنگار "شمانیوز" از شیراز، وزیر ورزش و جوانان در این مراسم گفت: تفکر جوان باوری از امام ( ره) به جامانده و با پیروزی انقلاب اسلامی وارد کشور شد.
مسعود سلطانی فر اظهار داشت: طی ماه های اخیر اتفاقات خوبی در کشور روی داده که از جمله آن پایتخت فرهنگی مشهد و جوانان کشورهای اسلامی در شیراز است.
وی بیان کرد: در سال ۲۰۱۷ درهای ارتباطی و تعامل با دنیا در دوره پسابرجام برای کشور باز شده و باعث گشایش در بسیاری از حوزه ها و بخش های کشور شده است.
او با بیان اینکه امیدواریم این رویداد تاریخی باعث رونق گرفتن بخش های مختلف کشور شود تصریح کرد: یکی از مقاصد مهم گردشگری، استان فارس و شهر شیراز است که با این پایتختی به طور حتم رونق آن افزایش خواهد داشت.
وی گفت: امروز گردشگری نقش مهمی در اقتصاد جهان دارد که باید بیش از گذشته به آن توجه شود.
وی افزود: تفکر جوان باوری تفکری است که معمار کبیر انقلاب اسلامی آن را وارد کشور کرد و شاهد بودیم جوان ترین کابینه در دوران اول پیروزی انقلاب شکل گرفت.
وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: طی سه سال گذشته با رویکرد بسیار روشن رئیس جمهور بر آن شدیم که سازمانهای مردم نهاد بیش از گذشته مد نظر قرار گرفته و گسترش یابند که امروز به مرز ۱۵۰۰ تشکل رسیده است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.