تبلیغات

روال نیست بعد از برگزاری آزمون شرایط قبلی را تغییر دهند

به گزارش افکارنیوز،

پرویز سروری در سیصد و بیست و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: از آتش‌نشانانی که در حادثه پلاسکو فداکاری کردند و نشان افتخار خود را از رهبر گرفتند تقدیر و تشکر بکنم. 

وی افزود: روز گذشته جلسه‌ای در منطقه 15 برگزار شد که شورایاران منطقه 15 نمایشی از وحدت، انسجام و هویت محلی را به نمایش گذاشتند. 

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: زحماتی که همکاران در شورایاری داشتند مردم محلات در تصمیم‌گیری‌های محله‌های خود حضور دارند.

وی درباره آزمونی که برای تبدیل وضعیت کارکنان برگزار شد، گفت: روال نیست بعد از برگزاری آزمون شرایط قبلی را تغییر دهند و شرایط فعلی را ایجاد کنند.

وضعیت ایمنی و مدیریت بحران شهر تهران مشخص شود

در ادامه این جلسه احمد دنیامالی رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر تهران نیز بیان داشت: امروز وضعیت شهر معلوم نیست که مدیریت ایمنی شهر با چه کسی است بعد و قبل از حادثه پلاسکو جلسات مختلفی درباره ایمنی شهر برگزار شده است و نیاز است که معضل ایمنی شهر را حل کنند. 

وی افزود: در دولت کمیسیون ویژه کلانشهر تهران و دیگر کلانشهرها برگزار شد. 

دنیامالی افزود: حدو دو سال است که پیش‌نویس ایمنی شهر تشکیل شده است ولی هنوز به تصویب نرسیده است لذا درخواست می‌کنیم در مدیریت ایمنی و بحران تسریع شود. 

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر تهران، افزود: آیا موضوع مدیریت بحران و ایجاد زیرساخت‌ها فقط با شهرداری تهران است یا باید دیگر زیرساخت‌ها نیز ایجاد شود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.