تبلیغات

بیمه در زنگ ورزش و مسابقات هم از دانش آموزان حمایت می کند

به گزارش افکارنیوز،

حسین بابویی مدیرکل دفتر تربیت‌بد‌نی و تندرستی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که آیا «دانش‌آموزان در زمان ورزش و مسابقات ورزشی تحت  پوشش بیمه هستند؟»، اظهار داشت: بر اساس قانون، تمام دانش‌آموزان که در مدارس ثبت‌نام می‌کنند، بیمه دانش‌آموزی می‌شوند.

وی افزود: بیمه دانش‌آموزی در 24 ساعت شبانه‌روزی محصلان را تحت پوشش دارد و در تمام زمینه‌ها از دانش‌آموزان حمایت می‌کند؛ در مدرسه، خارج مدرسه و در هنگام فعالیت ورزشی، دانش‌آموزان حمایت می‌شوند.

بابویی با اشاره به اینکه بیمه الزام قانون است، خاطرنشان کرد: از طرفی وزارت ورزش هم دانش‌آموزانی که در رقابت‌های مختلف شرکت می‌کنند را تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد، اما در آموزش و پرورش همان بیمه دانش‌آموزی کفایت می‌کند.

مدیرکل دفتر تربیت بدنی و تندرستی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: اگر برای دانش‌آموزی در هنگام ورزش حادثه‌ای رخ دهد، بیمه دانش‌آموزی از او حمایت می‌کند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.