تبلیغات

واکنش نماینده مجلس به گمانه زنی های برادر احمد متوسلیان

به گزارش افکارنیوز،

"وقتی احمد متوسلیان، سید محسن موسوی (کاردار وقت سفارت ایران در لبنان)، تقی رستگار مقدم (کارمند وقت سفارت ایران در لبنان) و کاظم اخوان (عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی) را 14 تیرماه سال 61 شبه نظامیان شبه فالانژ در ایست بازرسی در مسیر سفارت ایران در بیروت پیاده کردند، متوسلیان بلافاصله کلت خود را کشید و همان جا او را به شهادت رساندند."

این جمله را پیش‌تر برادر حاج احمد متوسلیان گفت. متوسلیان فرضیه دیگری را نیز در تاریخ 7 دی ماه 95، مطرح کرد: "با اطمینان می گویم با شناختی که از روحیات وی(احمد متوسلیان) دارم قطع به یقین حداقل تا آن زمانی که می خواستند او را وارد زندان اسرائیلی ها کنند او در حال جنگیدن بوده و آنها هم طاقت نیاورند و او را به شهادت رساندند."

مجتبی ذوالنور ضمن رد صحبتهای برادر حاج احمد متوسلیان بار دیگر تاکید کرد: طبق اطلاعات به دست آمده احمد متوسلیان تا تابستان امسال زنده بوده است و در حال حاضر ستاد ویژه ای درحال پیگیری پیدا کردن و استرداد وی است.

وی تصریح کرد: مسئولیت اصلی این ستاد بر عهده وزارت خارجه است و سپاه و دستگاه های دیگر هم کمک می کنند.

ذوالنور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پیگیری های وزارت خارجه برای آزادسازی حاج احمد متوسلیان به کجا رسیده است اظهار بی اطلاعی کرد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.