تبلیغات

جدیدترین اثر مانی حقیقی در جشنواره برلین

فیلم سینمایی «اژدها وارد می‌شود» جدیدترین ساخته مانی حقیقی برای حضور در بخش رقابتی جشنواره فیلم برلین انتخاب شد.

روزنامه اعتماد: فیلم سینمایی «اژدها وارد می‌شود» جدیدترین ساخته مانی حقیقی برای حضور در بخش رقابتی جشنواره فیلم برلین انتخاب شد.

شصت و ششمين دوره جشنواره فيلم برلين در حالي كه چندي پيش مريل استريپ به عنوان رييس هيات داوران اين دوره از جشنواره معرفي شد از ١١ تا ٢١ فوريه سال ٢٠١٦ برگزار مي‌شود. بر اساس قانون جشنواره‌هاي الف جهاني از جمله جشنواره فيلم برلين، فيلم‌هاي حاضر در بخش رقابتي اين جشنواره‌ها بايد اولين نمايش خود را در آن جشنواره داشته باشند، اما به گفته ماني حقيقي در مورد فيلم «اژدها وارد مي‌شود» كه در بخش سوداي سيمرغ سي‌وچهارمين دوره جشنواره فيلم فجر نيز حاضر است اين توافق حاصل شده كه اولين نمايش فيلم‌هاي ايراني در ايران صورت بگيرد.

ماني حقيقي درباره حاشيه‌هايي كه درباره اين فيلم در چند روز گذشته و حضور آن در جشنواره فيلم فجر مطرح شده توضيح داد: اصولا حاشيه‌هايي كه ايجاد مي‌شود نمك جشنواره فجر است و مرا ناراحت نمي‌كند. اما شايعه‌اي كه درباره اين فيلم پراكنده شد، كاملا نادرست است چون تا اين لحظه من هيچ واكنشي از بخش مميزي وزارت ارشاد دريافت نكرده‌ام، البته معني آن نيست كه دريافت هم نخواهم كرد، اما هيات بازبيني فعلا هيچ نظري نداده و قطعا واكنش بعدي من به اين نظرها بستگي خواهد داشت.

حقيقي درباره پيش‌بيني‌اش از واكنش تماشاگران ايراني به فيلمش هم مطرح كرد: براي من خيلي جالب است ببينم كساني كه از فيلم‌هاي قبلي‌ام به خصوص «پذيرايي ساده» استقبال كردند، به اين فيلم چه واكنشي نشان خواهند داد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار