تبلیغات

89 درصد پژوهش‌ها به علوم‌پایه تعلق دارد/ نقش پر رنگ ادغام بالین و پایه در علوم پزشکی ایران

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهدی شکرآبی مدیر گروه ایمونولوژی و دبیر علمی سوین همایش و جشن روز پژو هش که در مرکز همایشهای دانشگاه علوم پزشکی ایران در حال برگزاری است، اظهار داشت: در این دوره بیش از ۸۹ درصد پروژه‌های این دانشگاه مربوط به علوم پایه بوده و این یکی از مهمترین ثمرات ادغام علوم پایه و بالین است.  

وی افزود: پس از تفکیک علوم پزشکی ایران خوشبختانه بار پژوهش و نو آوری در این زمینه رشد چشمگیری داشته و خوشبختانه بودجه بسیار زیادی به این بخش  اختصاص داده می‌شود بنابراین ارزشهای علوم‌پایه در پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی کشور نقش بسزایی دارد.  
 
دبیر علمی سومین همایش جشن روز پژوهش با بیان مهمترین محورهای انتخاب پژوهشگران در  این دوره از همایش، تاکید کرد: به طور کلی 2 محور اساسی مهمترین اولویت‌های انتخاب پژوهشگران بوده که یکی شامل میزان خروجی پژوهشی و کیفیت آن و دیگری واگذاری این مهم به  هسته‌های پژوهشی در گروه‌های آموزشی است.  
 
در حال تکمیل..

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.