تبلیغات

پروين: از هفته دوم گفته بودم پرسپوليس قهرمان مي‌شود/ ارزش تراکتورسازي نبايد زير سوال برود

پروين: از هفته دوم گفته بودم پرسپوليس قهرمان مي‌شود/ ارزش تراکتورسازي نبايد زير سوال برود

فارس/ پيشکسوت باشگاه پرسپوليس گفت: هنوز ۱۰ هفته تا پايان ليگ باقي مانده، اما من از هفته دوم گفته بودم که پرسپوليس قهرمان ليگ خواهد شد.
علي پروين در خصوص پيروزي روز گذشته تيم پرسپوليس مقابل تراکتورسازي گفت: بسيار بازي خوبي را تماشا کرديم. دست هواداران هم درد نکند که به استاديوم رفتند و ديديد که چه حمايت پرشوري هم از پرسپوليس انجام دادند. به نظر من اين تيم همان‌طور که گفتم مي‌تواند قهرمان ليگ برتر شود. ديروز بازيکنان پرسپوليس عملکرد بسيار خوبي داشتند و هر کسي که بازي را ديديد، از اين نوع بازي ابراز رضايت کرد. خود من که کلي لذت بردم.
وي ادامه داد: بازي خوب پرسپوليس به کنار، اما نبايد از تراکتورسازي هم غافل شويم؛ چراکه اين تيم بازي بسيار خوبي انجام داد و نتيجه ديروز چيزي از ارزش‌هاي تراکتورسازي کم نمي‌کند، به‌خصوص اينکه امير قلعه‌نويي براي اين تيم زحمت زيادي کشيده و نبايد زحمت او ناديده گرفته شود. به هر حال فوتبال همين است و يک روز شما خوب هستيد و يک روز نه، اما نمي‌توان ارزش‌هاي تراکتورسازي را زير سوال برد.
پيشکسوت باشگاه پرسپوليس درباره دربي که هفته گذشته برگزار مي‌شود، تصريح کرد: به هر حال دربي يک بازي خاص است که مردم 6 ماه منتظر آن مي‌مانند. اميدوارم يک بازي جوانمردانه را از سوي هر دو تيم شاهد باشيم و در نهايت هر تيمي که بهتر بود برنده شود. قطعاً مساوي به درد بازيکنان و هواداران نمي‌خورد، اما چيزي که وجود دارد اين است که جايگاه تيم‌ها در جدول نمي‌تواند باعث شود تيمي را از پيش برنده بدانيم. قطعاً مهم‌ترين موضوع اين است که مردم بازي جوانمردانه‌اي را شاهد باشند.
پروين در پاسخ به اين سوال که آيا پرسپوليس قهرمان خواهد شد يا نه، خاطرنشان کرد: صد درصد پرسپوليس قهرمان مي‌شود و در اين موضوع نبايد شک کنيد. من از هفته دوم گفتم که اين پرسپوليس قهرمان خواهد شد، اما به هر حال 10 هفته به پايان ليگ باقي مانده و نبايد از حالا همه چيز را تمام‌شده دانست.
وي در خصوص ديدار فرداي استقلال مقابل السد قطر هم افزود: به نظرم براي اين بازي نبايد صحبت‌هاي قرمز و آبي کرد. بازي فردا يک بازي ملي است، به خصوص اينکه حريف هم يک تيم قطري است. اميدوارم همه مردم به استاديوم بروند و از استقلال در اين بازي حمايت کنند. به هر حال استقلال فردا نماينده ايران است و نبايد صحبت از قرمز و آبي بشود. فردا همه مردم از استقلال حمايت کنند، چون اين تيم نماينده ايران است.منبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.