تبلیغات

محدوديت ارتقاي مديران «هيونداي» در پي کاهش سود

محدوديت ارتقاي مديران «هيونداي» در پي کاهش سود

ايسنا/ گروه هيونداي موتور که دومين شرکت بزرگ کره جنوبي است، در تغيير و تحول سالانه ۳۴۸ مدير را ارتقا داده است که به دليل ابهامات تجاري رو به رشد، پنج درصد کمتر از سال گذشته بود.
اين اقدام در شرايطي صورت مي گيرد که هيونداي موتور به کاهش هزينه ها از جمله کاهش حقوق مديران متمرکز شده است. هيونداي موتور در سال ۲۰۱۶ براي چهارمين سال متوالي با کاهش سود سالانه روبرو شد.

غولهاي بزرگي مانند گروه هيونداي موتور و گروه سامسونگ پس از اينکه مديران ارشد آنها در تحقيقات رسوايي سياسي مربوط به رييس جمهور کره جنوبي، از سوي دادستانها مورد بازجويي قرار گرفتند، ارتقاهاي سالانه که در پايان سال انجام مي گيرند را به تاخير انداختند.

هيچ کدام از مديران اين غولهاي بزرگ تاکنون به ارتکاب خلافي متهم نشده اند.
گروه هيونداي موتور اعلام کرد در تغيير و تحولات مديريت، شرايط مختلف مورد توجه قرار گرفته اند اما درباره زمان اين تغييرات توضيحي نداد.
يکي از مديراني که ارتقا يافته است، جانگ ونگ جون بود که در طراحي فناوري براي خودروهاي خودران مشارکت داشته است. وي که در دانشگاه استنفورد تحصيل کرده است، به سمت مدير ارتقا يافته است که وي را با ۳۷ سال سن، جوان‌ترين مدير اين گروه ساخته است.

بر اساس گزارش رويترز، گروه هيونداي موتور از نظر دارايي پس از گروه سامسونگ قرار دارد و ۵۱ زيرمجموعه دارد که شامل هيونداي موتور و کيا موتورز است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.