تبلیغات

توسعه طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد در کاهش آلودگی هوا تاثیری ندارد

سرهنگ عابدی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در زمان آلودگی هوا توسعه طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد نقش بسزایی ندارد.

سرهنگ حسن عابدی  جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،اظهار داشت: هوای شهر تهران در شرایط ناسالم قرار دارد و بزودی کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل خواهد شد و در خصوص افزایش محدودیت ها تصمیم گیری می شود.

وی در ادامه افزود: توسعه محدوده طرح ترافیک به محدوده طرح زوج و فرد در زمان آلودگی هوا تاثیری چندانی در کاهش آلودگی نداشته است.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: طرح شبانه پلیس با تخلفات حادثه ساز همچنان به قوت خود باقی است و در تعطیلات طرح نیز تشدید می شود و با متخلفان برخورد و علاوه بر جریمه، خودروهای متخلفانی که همزمان مرتکب 2 تخلف حادثه ساز شوند توقیف می شود.

سرهنگ عابدی در پایان گفت: طرح شبانه پلیس از ساعت 22:00 اجرا و تا ساعت 02:00 بامداد عوامل پلیس نسبت به کنترل خودروها در معابر بزرگراهی اقدام می کنند.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.