تبلیغات

پتروشیمی برنده جدال با شیمیدر

کد خبر: ۴۷۵۴۹۸

۶۹۸  بازدید

هفته هفدهم لیگ برتر بسکتبال امروز با برتری پتروشیمی مقابل شیمی در آغاز شد.

خبرگزاری فارس: لیگ برتر بسکتبال پس از حدود 18 روز تعطیلی امروز از سر گرفته شد و در مهمترین بازی هفته پتروشیمی بندر امام صدر نشین لیگدر تهران میهمان شیمیدر بود.

در این بازی که از ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه در سالن آزادی آغاز شد شیمیدر کوارتر اول را بهتر بازی کرد و توانست 18 بر 10 به برتری برسد. شاگردان شاهین طبع در تایم اول حرفی برای گفتن نداشت و در حالیکه 6 دقیقه گذشته بود آنها تنها دو امتیاز را کسب کرده بودند.


در کوارتر دوم پتروشیمی متحول شد و آنها با نمایش خوب در دفاع و حمله علاوه بر جبران اختلاف، حتی توانستند پیش بیفتند. پتروشیمی 29 بر 14 این کوارتر را پیروز شد.


ده دقیقه سوم بازی نمایش سه امتیازی های شیمیدر بود و این تیم توسط کوکیناس، زندی و کوک و پرتابهای سه امتیازی 30 بر 24 پیروز شد.

کوارتر چهارم اوج حساسیت بازی برای دو تیم بود. بهنام یخچالی به دلیل مصدومیت برای دقایقی بیرون رفت و دوباره بازگشت.


بازی تا دو قیقه آخر با اختلاف 7 امتیاز به سود شیمیدر بود، اما بازیکنان پتروشیمی در ضد حملات خودشان رارساندند.


19 ثانیه پایانی با 3 امتیاز برتری به سود پتروشیمی بود و حملات شیمیدر هرچند اختلاف را کم کرد، اما در نهایت بازی با حساب 85 بر 82 به سود پتروشیمی به پایان رسید.
در ثانیه های پایانی بازیکنان و کادر شیمیدر اعتراض هایی به داوران داشتند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.