تبلیغات

برنامه‌ريزي براي ايجاد ۱۲۰ هزار شغل ICT جديد در سال۹۶

برنامه‌ريزي براي ايجاد ۱۲۰ هزار شغل ICT جديد در سال۹۶

ايسنا/ وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از برنامه‌ريزي دولت براي ايجاد سالانه بيش از ۱۰۰هزار اشتغال جديد در حوزه‌هاي مرتبط با فناوري‌هاي نوين خبر داد.

محمود واعظي در آيين افتتاح ساختمان پست شهرستان شاهرود، با بيان اينکه پست نقشي کليدي در کارآفريني از طريق فناوري هاي نوين و ارتباطي دارد، اظهار کرد: فناوري‌هاي نوين بستر مناسبي براي ايجاد فرصت‌هاي شغلي جديد است و دولت براي اين بخش برنامه‌ريزي کرده است.

وي ادامه داد: دولت تدبير و اميد براي ايجاد ۱۰۰ هزار فرصت شغلي در حوزه فناوري‌هاي نوين ارتباطي در امسال و ۱۲۰ هزار شغل در سال آتي خيز برداشته است.

اين عضو کابينه يازدهم با اشاره به زيان‌ده بودن پست در آغاز به کار دولت دکتر روحاني، تصريح کرد: خوشبختانه با تلاش همکاران ما پست امروز به سوددهي رسيده است.

وي با اشاره به پيشينه کهن پست، از اين دستگاه به عنوان امين مردم نام برد و گفت: يکي از مشکلات ما و دغدغه‌هاي همکارانمان در پست، ميزان پايين دريافتي آنها است که تلاش ما بر اين است که فاصله و تفاوت دريافتي بين کارکنان پست و ديگر دستگاه‌ها را کمتر کنيم.

واعظي با بيان اينکه پست ظرفيت زيادي براي توليد ثروت دارد، خاطرنشان کرد: پست بايد براي مردم کسب و کار ايجاد کند.

وي بر لزوم هوشمندسازي پست در کشور تاکيد و اضافه کرد: در حال حاضر تمامي ظرفيت‌ها و بسترها براي هوشمند سازي پست فراهم شده است.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات دولت تدبير و اميد، با اذعان به اينکه پست امروزه در دنيا نقشي مهم در کارآفريني دارد، افزود: پست جمهوري اسلامي نيز بايد با وقوف به اين ظرفيت‌ها به ايجاد اشتغال در کشور کمک کند.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.