تبلیغات

آیفون 7 شگفت انگیز است! با یک دوربین عکس بگیرید با دوربین دوم همزمان ویدئو - آکا

آکایران :اپل اعلام کرد که گوشی آیفون 7 دارای دو دوربین در پشت گوشی خواهد بود که می توان همزمان هم عکس گرفت و هم فیلمبرداری کرد!

بنا به گزارش آکاایران : در دموی ویدئویی جدید درباره ویژگی های دوربین نسل آینده گوشی اپل، مشخص شد که آیفون 7 دو دوربینه است و هم زمان می توان با یک دوربین عکس گرفت و با دوربین دوم نیز ویدئو ضبط کرد.
تصویری که در زیر مشاهده می کنید بخشی از ثبت اختراع اپل است که برای گوشی های هوشمند آیفون طراحی شده و در آن دو لنز جدا از هم برای گرفتن دو تصویر هم زمان با گوشی تعریف و تعبیه شده است.
بر این اساس دوربین اول بدون زوم و دوربین دوم با زوم از یک مکان به صورت هم زمان عکس گرفته است.
نکته جالب گرفتن عکس با یک دوربین و هم زمان گرفتن ویدئو با دوربین دوم است که این ویژگی منحصربه فرد خواهد بود و می تواند افق جدید نرم افزاری را برای توسعه دهندگان ایجاد کند تا با خلق اپ های جدید کاربران را هیجان زده کنند.


آیفون 7 دو دوربینه خواهد بود

,آیفون 7, گوشی آیفون 7, مشخصات آیفون 7,اطلاعات عمومی،دانستنیها،معلومات عمومی،آیا می دانید

دوربین مجهز به سیستم زوم با استفاده از یک لنز بافاصله کانونی طولانی تر به جای بزرگنمایی نرم افزاری کار را انجام می دهد  که  درنهایت باعث بزرگنمایی در تصویر و وضوح و روشنی آن می شود.
 هر دو دوربین می تواند به طور جداگانه و مستقل از هم کار کند و (حتی درصحنه آهسته)می توان با یکی عکس گرفت و با بعدی ویدئو ضبط کرد.
همچنین هر دو فیلم یا عکس را می توان در هم ادغام نرم افزاری کرد و تصاویر بدیع خلق کرد.
سپتامبر 2016 منتظر آیفون 7 خواهیم بود، هرچند در هفته های آینده اپل از آیفون 4 اینچی جدید خود نیز رونمایی می کند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار