تبلیغات

معاون قاليباف: پيگير استخدام نيروهاى با کمتر از ۳ سال سابقه کار در شهرداري هستيم

معاون قاليباف: پيگير استخدام نيروهاى با کمتر از ۳ سال سابقه کار در شهرداري هستيم

نسيم/ معاون شهردار تهران از پيگيرى و مذاکره براى استخدام نيروهاى با کمتر از ۳ سال سابقه کار خبر داد.

تشکرى هاشمي؛ معاون توسعه منابع انسانى شهردارى تهران در مورد آزمون استخدامى شهردارى گفت: به ما مجوز داده شد که ٥ هزار نفر از نيروهاى قراردادى به ثابت تبديل شوند. وى ادامه داد: سپس در ١٨ آبان ماه به دليل ابهامات، سازمان امور استخدامى خواست که اين مساله متوقف شود اما در نهايت در ٢٨ آذر مجاز به تبديل وضعيت نيروهاى داراى فوق ديپلم به بالاى داراى قرارداد د رسمى شديم و سپس گفته شد که اين نيرو ها بايد 3 سال سابقه کار در سازمان مربوطه را داشته باشند. وى اظهار کرد: تعداد افرادى که در مرحله اول آزمون شرکت کردند و سابقه کمتر از 3سال دارند؛ ١٦٨ نفر است که براى آنها در حال مذاکره با سازمان امور استخدامى هستيم. تشکرى هاشمى گفت: اين افراد در مرحله دوم هم مى‌توانند؛ شرکت کنند ودر نهايت ما براى بهبود وضعيتشان اقداماتى انجام خواهيم داد و در صورت تأييد صلاحيت علمي‌شان نيز براى استخدامشان مذاکره مى‌کنيم. رحمت‌اله حافظى نيز در ادامه اظهار کرد: بر اساس قانون و بخشنامه شهرداري از جذب نيرو در دوسال گذشته منع شده بود.

وى ادامه داد: در چنين شرايطى ما چگونه استخدام کسانى که در اين مدت جذب شده‌اند را پيگيرى کنيم؟


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: نسيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.