تبلیغات

توضیح پورمحمدی درباره تغییر رییس سازمان تعزیرات حکومتی و تکذیب واگذاری خودروهای قاچاق به دولتی‌ها

توضیح پورمحمدی درباره تغییر رییس سازمان تعزیرات حکومتی و تکذیب واگذاری خودروهای قاچاق به دولتی‌ها

حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی در حاشیه مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه چرا در سازمان تعزیرات حکومتی خیلی ناگهانی جا به جایی انجام دادید؟ گفت: خیر، خیلی هم ناگهانی و بی خبر نبود. رییس سابق سازمان تعزیرات حکومتی به خوبی با موضوع قاچاق مبارزه کرد. در سازمان تعزیرات حکومتی از 4 سال پیش با قدرت در حال مبارزه با قاچاق هستیم. آمارها در سال‌های گذشته به خوبی این موضوع را نشان می‌دهد و این سیاست با قوت ادامه خواهد داشت.

وزیر دادگستری در پاسخ به سئوال همان خبرنگار مبنی بر اینکه بعضی‌ها می‌گویند این جابه جایی شاید به دلیل مبارزه‌ جدی رییس سابق سازمان تعزیرات حکومتی با قاچاق بوده، اظهار کرد: خیر، این‌ها برای مصرف داخلی است؛ الحمدالله مشکلی نداشتیم، مسایل روال خودشان را ادامه می‌دهند. در اصل خود ایشان هم بازنشسته شده بود و بیشتر هم به کارهای پژوهشی گرایش داشت، مدیریت ایشان را نیز دوره موفقی ارزیابی می‌کنیم.

وی در پاسخ به سئوال دیگری درباره اینکه مهلت صادرات خودروهای لوکس به پایان رسید و این خودروها هم صادر نشد، نتیجه این موضوع چه می‌شود؟ تصریح کرد: بعضی ها گفتند برای این خودروها مشتری داریم و این خودروها را می‌خریم.

وی در ادامه در پاسخ به این سئوال که گفته شده بود که این خودروها به دستگاه های دولتی داده می شود و آیا این موضوع صحت دارد؟ بیان کرد: خیر، چنین چیزی خلاف قانون است. چنین چیزی را بعید می‌دانم. آن کارگروه و هیاتی که از تمام دستگاه ها در آن حضور دارند و نظارت می‌کند، طبق قانون عمل می‌کند و این موضوع خلاف قانون است.

وزیر دادگستری در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه در خصوص اینکه اعلام کردند هر شخصی که از حادثه پلاسکو تصویری دارد به عنوان گزارش اعلام کند تا در بررسی‌ها موثر باشند، گفت: آن هیاتی که رییس جمهور برای گزارش ملی حادثه پلاسکو تعیین کردند بیشتر دارای گرایش علمی است؛ به این زودی قرار نیست مشخص شود؟ وقتی قرار بر این است که یک گزارش علمی و ملی داده شود زمان می‌برد که زمان تعیین شده از زمان تشکیل 2 ماه مقرر شده است.

۴۷۴۷

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.